Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az emberek miért nem tudják...

Az emberek miért nem tudják elfogadni a halál utáni létezést? Én azt gondolom, hogy akik nem hisznek semmiben, azok félnek az örök fénytől. Az örök létezéstől. Ez az igazság.

Figyelt kérdés
Valami biztos van, és én nem a félelem miatt hiszek amit a Biblia ír. Az élet értelme miatt hiszek Benne =)

2020. szept. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Miért félne valaki az örökléttől?

Az minden ember fél a haláltól, minden emberben az élni akarás az egyik legnagyobb ösztön, ha ezt nézzük nem hiszem hogy bárki is a túlvilágtól félne.


Az életnek meg nincs különösebb értelme, főleg úgy ha aztán úgy is örökké élünk, de mi magunk adhatunk neki értelmet, és a halandóság motivál arra hogy produktívak, és jobbak legyünk.

2020. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Elég keményen vetítesz. Miért félne valaki az örök fénytől? Szerintem te félsz attól, hogy a halál után semmi nem lesz.


"Az emberek miért nem tudják elfogadni a halál utáni létezést?"

Megmondjam miért nem tudom elfogadni? Mert az égvilágon nincs rá semmi bizonyíték, leszámítva pár bolondot aki azt állítja ő látta.

2020. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Igen, a tudati sötétség a fénytől való rettegés.
2020. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Ahhoz át kell érezni az örök létezést, hogy félj tőle. Én átéreztem párszor és elég meredek érzés a vég nélküliség.
2020. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem az örök fénytől félnek, hanem a felelősségre vonástól.
2020. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!