Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egyesek miért mennek bér...

Egyesek miért mennek bér imádkozni, ha mégsem élnek úgy mint a keresztények? Tehát néha bunkók, néha káromkodnak Isten nevét is kiejtve stb...

Figyelt kérdés

2020. szept. 19. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Szükségük van egy kis pénzre.
2020. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert senki sem tökéletes. Mert egy nyomorult világban élünk, ahol percenként jönnek olyan ingerek, amik miatt idegesek, feszültek és hülyék leszünk. És mert egyedül Isten szent és tökéletes, senki más. Mert emberek vagyunk.
2020. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha bér imádkozás alatt arra gondolsz, hogy pénzt kapnak érte, akkor meg is válaszoltad. Csak az a baj, hogy akik ezt csinálják, azok sokan onnantól kezdve már nem fognak tudni hinni abban, hogy van értelme bármilyen gyülekezetbe is járni, mert kamunak tartják az egészet.
2020. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Miért kapnának amúgy pénzt? Nem azért csinálják, hogy közelebb legyenek Jézushoz?
2020. szept. 19. 14:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Félreértettem a kérdést, elnézést. Fogalmam sincs, hogy mi az a bér ima. Azt hittem félreírtad.
2020. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagy bérmádkozás a neve. Amúgy én is ezt hallottam mástól. Nem bérmálás?
2020. szept. 19. 14:59
 7/14 anonim ***** válasza:

De, van olyan, hogy bérmálás.


[link]

2020. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezek csak képmutató emberek.
2020. szept. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ebben most igazad van :)

Ismerem az ismerősömet :D és mondta nekem, hogy hamarosan menni fog bérmádkozni. De hát voltunk már olyan helyzetben, hogy valaki más felidegesítette, és dobálta a széket, és veszekedett is. Meg káromkodik is stb... Pedig Isten nevét hiába ne vedd is megszegte.

2020. szept. 19. 17:15
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak érvényes a harmadik válaszom. Olyan jó, hogy ti ennyire tökéletesek vagytok, hogy ennyire van időtök és erkölcsi érzéketek figyelni a másik bűnét...
2020. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!