Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért nem akarja az élet hogy...

Miért nem akarja az élet hogy boldog legyek? Miért utál Isten ennyire?

Figyelt kérdés
Isten elvileg mindenkinek jót akar, de akkor miért kell minden este álomba zokogni magam? Miért nem találok magamnak szerelmet? Mindenkinek körülöttem boldog kapcsolata van én meg egyedül vagyok mint az ujjam. Minden este a magánytól és a boldogtalanságtól zokogva alszom el...miért utál az élet ennyire, miért nem lehetek boldog? nem érdemlem meg? másnak miért jön össze a szerelem
2020. szept. 29. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magadban kell helyre tenned ezt. Például egyedül is lehet boldognak lenni.
2020. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

"Isten elvileg mindenkinek jót akar"

Te hol hallottad ezt az ostobaságot? Melyik istenről beszélsz? Mert hogy nem a keresztények istenéről, az biztos.


"de akkor miért kell minden este álomba zokogni magam?"

Nem kell. Ez a te döntésed, istennek ehhez semmi köze. Nem kényszerít senki, te választod azt, hogy nyámnyila módon, picsogva álmodozz egy szőke hercegről / hercegnőről, ahelyett, hogy tennél érte.


"miért utál az élet ennyire"

Ahogy nem isten, úgy nem is az élet utál ennyire. Sokkal valószínűbb hogy te utálod magadat, és valahol a lelked mélyén élvezed ezt a mártírkodást. Esetleg egy pszichiáter tudna segíteni...

2020. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
59%
Nincs Isten
2020. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy eleted iranyitoja, de amig csak a rinyalas megy, addig nem fogsz talora allni
2020. szept. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez tök érdekes.Én meg annyira örülök neki hogy egyedül vagyok.

Végre! Szabad vagyok!


Egy cimbim mindig azt mondja, hogy egy párkapcsolat csak szívás, mert az egyik mindig csak szenved sajnos.

2020. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Anahystor ***** válasza:
100%

Szerintem van esély megtalálni az "igazit".


De keresni kell, és gyorsan elfelejteni, hogy valamilyen isten majd varázsol neked egyet.


Ez csak rajtad múlik.


Mellesleg nem ártana kicsit eltöprengeni azon, hogy eddig miért nem sikerült? Hol volt a hiba?

Miért nem találod meg az igazit? Esetleg nem ismered fel? Vagy Olyat keresel, aki nem is létezik? Mik ez elvárásaid?

És te mit adsz bele a kapcsolatba? Hajlandó vagy elfogadni a másikat olyannak amilyen, vagy megpróbálod az elképzeléseidhez igazítani?


Egyáltalában, te milyen vagy és milyen párt keresel?

Lehet nem ártana egy kicsit erről is beszélgetni (akár privátban, ha neked úgy jobb), hátha sikerül megtalálni az okot/okokat, amiért nem találsz partnert.

2020. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert még nem találkoztál velem.
2020. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia, a jelenlegi helyzet nem kedvez annak, hogy kimozdulj otthonról, és társaságba járj, ahol megtalálhatod a párodat.
2020. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Marad a recsi webkamerára.
2020. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!