Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ezt értelmezné nekem valaki a...

Ezt értelmezné nekem valaki a Jehova Tanui könyvből?

Figyelt kérdés

" Már régen ezelőtt kijelentettük,hogyha a pézalap megszűnik,ezzel arányosan

megszűnik a Társulat tevékenysége is."/A Jehova Tanui könyv 350. old./



2020. szept. 29. 21:14
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

Kèrdező:A kèrdèsed provokatív.

De nem az a baj,az baj ,hogy a kèrdèsedet megfeleltem,mert a tanúk tudnak felelni mert őket èrdekli.

Nem vagyok Tanu de szimpatizánskènt mellettük állok mert ők nem hazudnak ès nem gunyolodnak viszont a feleletük alapja a Biblia.

14.megfeleltem a kèrdèsedet,ès ha ez baj,hogy felelek máris igazságtalan vagy,mert nem zárhatod ki a felelőt.

2020. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 qkker1 ***** válasza:
100%

"Külömben a papa pènzügyi csődjèről ès a hamis pènzkezelès èrdekelne ha tudsz valamit mondani.Szerintem tudsz mert ha a más dolgárol tudsz hazudni a tièdről is az igazat a googleből megtudod mondani."


Ezt próbáld meg érthetően leírni, mert így egy iszonyatos katyvasz!

2020. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

" feleletük alapja a Biblia"



Javitás: feleletük alapja az őrtorony

2020. okt. 1. 17:47
 24/41 anonim ***** válasza:
0%

24.

"feleletük alapja az Őrtorony"

Így is igaz,de mivel az Őrtorony is a bibliábol van alátámasztva mint bármilyen más tanulmány,oda vissza mindegy.

Nevetek mert nagyon erőlködsz,hogy piszkáld a tanúkat,de ilyen olcsó kis iskolás módon azèrt ne,mert tul átlátszó ès nagyon kilátszik hogy gyülöletből teszed.Ma többet ne írj mert kinevettem magam,hagyd a többit holnapra,holnap is nevetni szeretnèk.

2020. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Gyülölködő az egyenlő azzal a ti szótaratokban hogy aki nem ért egyet a hamis tanotokkal. Nem kell erölködnie senkinek hogy nevessen a hamis russeli tanotokon,az hogy te vakon bizol információ nélkül az őrtorony hamis tanitásaiban az meg a te bajod,azon érdemes nevetni vagy esetleg sajnálni benneteket. Az örtorony jobban huzz a korán vagy a mormonok könyvére mintsem a bibliára,vagy esetleg az általatok meghamisitott és a hamis tanaitokhoz igazitott ujvilág,aminek még fórditói sincsenek megnevezve,hogy kik fórditották,annyi kiderült,hogy egy biblia nyelveket mellöző társaság laikus módon összetaknyolta hogy passzoljon a jehovista tévtanokhoz. Tovább is van mondjam még? Ja egyből ki itt a vicces? osszd be erre a hétre ezeket az információka és néha kacagj rajta,vagyis kacagj a saját problémádon ha olyan viccesnek tartod.
2020. okt. 1. 20:46
 26/41 A kérdező kommentje:
Érdekes nézet,hogy a szörnytorony ugyanazzal a hitelességgel bir mint a szent irás nálatok,na ezért jutottatok oda ahol most vagytok.
2020. okt. 1. 20:47
 27/41 anonim ***** válasza:

26,27."ezèrt jutotottatok oda ahol vagytok"

Hat igazad van ezèrt jutottunk ide ahol vagyunk.Nem támogattuk ès nem támogatjuk az inkvizíciót,nem fogunk fegyvert embertársuk ellen,nem szenteljük a katonákat,fegyvereket,nem imádkozunk halottakèrt stb.354 olyan tevèkenysèg az egyházban ami az analfabètizmus gyökere.

Tovább nem írom mert sajnálom azokat a katolikusokat akikre ilyen nyomást gyakoroltok mellőzve a bibliat.Irom èn aki mar több vallást megvizsgáltam de a Szentháromság tana az ami nèlkülözi a bibliat,ès ezt nem tanukènt mondom de idáig ők akik használják a bibliat ès az szerint is èlnek,amit èn is nyuktázok ès dicsèrem őket.

2020. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
szép bemagolás,saját kútföböl is akad valami? Igen a katolikusok fikázása ez alap egy jehovásnál,tovább? Ők nem a bibliát használják hanem az ujvilágot,és az őrtornyot használják,gőzöd nincs hogy hol vagy,ne erről szoktunk beszélni a sok megtévesztett tévelygő ember.
2020. okt. 1. 21:24
 29/41 anonim ***** válasza:

29."Gőződ nincs,hogy hol vagy"

Neked,nincs gőzöd,hogy hol vagy.

Tisztitótüzben,pokolban,átmeneti állapotban,átlènyegülèsben,mennyben,esetleg a földön?

2020. okt. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Lelked rajta!
2020. okt. 1. 21:52
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!