Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak az én apám ilyen, hogy...

Csak az én apám ilyen, hogy honnan tudják ezt, és miért lenne ez így? Például egy oldal elmagyarázta, hogy a Tanú vallás miért lenne hamis. Nálatok is ez van?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 12:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
A kérdés még nem fogalmazódott meg benne, csak vitte a hév előre.
2020. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy csak nálam van ez így? hogy pl. apa ezt gondolja ezekről. Meg miért ilyen? Azt is mondja, hogy olyan nagy a világ, hogy valahol muszáj lett volna az élet Teremtő nélkül. Tehát szerinte véletlen az egész...
2020. okt. 2. 13:09
 4/22 anonim ***** válasza:
Hát mivel a te apukád, ezért gondolom csak nálatok van igy... Hacsak nincs neki valahol egy dugi másik családja.
2020. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
De egyébként meg nem igaza van? :) Ekkora batár nagy univerzumban az lenne a meglepő, ha csak ezen az egy lepkefingnyi bolygón lenne csak élet, nem?
2020. okt. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

haha 4es :D

amúgy ja.

2020. okt. 2. 13:40
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Felszínes ismeretek a témáról sokakat félrevezetnek a témáról, így apukádat is.


Mármint, én nem azt keitizálom, hogy úgy véli, véletlen az egész (bár a véletlen valójában nem jelent teljes magyarázatot), de az biztosan egy nem helyes következtetés, hogy mivel nagyon nagy az univerzum, akkor biztosan nem teremtették. Felőlem gondolja bárki azt, hogy véletlenül jött létre, de ennél találjon ki jobb magyarázatot, ne elégedjen meg Dawkins és Hawking dilettantizmusával.

2020. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Értem. Nekem a teremtés jobban hangzik. :)


Úgy lettünk teremtve, hogy véletlennek tűnjön az egész.

2020. okt. 2. 18:22
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az, hogy isten teremtett mindent ugyanúgy nem ad magyarázatot semmire csak eggyel tovább passzolja a labdát.

Nekem könnyebben elfogadható magyarázat az, hogy a világ a fizikai törvényszerűségeknek hála jutott el a jelenlegi állapotába mint az, hogy van egy mindentudó, mindenható szuperintelligencia mert csak...

Kinek mi tetszik jobban. Egyiket sem tudom bizonyítani, ugyanakkor cáfolni sem. Az én verzióm szerintem valószínűbbnek tűnik.

2020. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
És a fizikát és társai honnan származik, és "mi" teremtette? :)
2020. okt. 2. 18:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!