Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Vajon teremtett Isten a...

Vajon teremtett Isten a Földünkön kívül máshol is életet?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A tányérhoz csészét is szoktak adni. Mi van, ha tényleg csak a föld létezik?
2020. okt. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem létezel, mert én nem ismerlek téged!
2020. okt. 3. 00:04
 3/12 Anahystor ***** válasza:
46%

Nem valószínű.

Sőt, valószínűleg a Földön sem teremtett.

Az minden bizonnyal csupán egy mese.


A kérdésed egyébként eleve hibásan van megfogalmazva, lásd érvelési hibák, állító kérdés. [link]


Isten létezése ugyanis nem elfogadott mindenki számára.

2020. okt. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké, akkor nem hiszek Istenben, köszi szépen!
2020. okt. 3. 00:13
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Isten, a földön kívül még több más helyeken is teremtett életet!

Pl. A vízben ! Értsd úgy, hogy a tengerekben, óceánokban,tavakban , folyókba, stb.

2020. okt. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Azt se tudjuk, hogy van-e a Földön kívül élet, mert még semmire erre utaló jelet nem találtak. Könnyen lehet, hogy egyszerűen nincs.
2020. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy teremtett, de máshol is beindíthatta az evolúciót.
2020. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Molnár Sándorné ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!

Természetesen teremtett Isten a földön kivül is életet. Csak nem olyan formában, ahogyan azt az emberek elképzelik. Mert az emberiség azt gondolja, hogy talán valamelyik bolygón - akár távolin is - lehet még élet. De Isten az embert a földre teremtette. Viszont az angyalokat - szellem teremtményeket - a mennybe. Ezek a szellem lények számunkra láthatatlanok. Olyanok pl.: mint a levegő. Azt sem látjuk. Tehát ők más dimenzióban élnek. Nekik nincs anyagi/fizikai testük mint nekünk. A Szentirásból tudjuk, hogy sehol máshol nincs élet, bármennyire is kutatják, nem fognak találni. Ha esetleg van kérdésed, irjál privátba. Üdv: Judit!

2020. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

"A Szentirásból tudjuk, hogy sehol máshol nincs élet, bármennyire is kutatják, nem fognak találni."

Egész pontosan ezt honnan tudjuk belőle?

2020. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én az 5# -ös vagyok !

Az eddigi válaszokból amiket olvasok, nekem úgy tűnik mintha mindenki csak is kizárólag az Emberi életre gondolva vállaszólt a kérdésre.

Pedig a kérdés nem kizárólag az emberi életre vonatkozva értelmezendő, hanem inkább általánosságba véve értelmezendő! Szerintem.

2020. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!