Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem kellene a Jelenések...

Nem kellene a Jelenések könyvét kivenni a Bibliából, mert elég égő?

Figyelt kérdés

Csupa zagyvaság. Pl.: "Ekkor hét angyalt láttam, az Úr előtt álltak, és hét harsonát kaptak. 3Jött egy másik angyal, megállt az oltár előtt, aranyfüstölő volt nála. Sok tömjént kapott, hogy az összes szent imádásával tegye az aranyoltárra, amely az Isten trónusa előtt állt. 4Az angyal kezéből a tömjén füstje a szentek imádásával felszállt az Isten elé."


Pl. én utálom a tömjén füstöt, borzasztó. Ha a mennyországban így füstölnek, akkor köszönöm szépen nem kérek belőle.

Csak ott állnak az Isten mellett és imádják, ennyi lenne. Ha az egész Jelenéseket elolvassuk, olyan érzésem van, mint amikor a szocializmus idején ünnepélyesen zászlófelvonulás volt. Azt is de utáltam.


2020. okt. 18. 17:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha elilvasnád Nistredamzs verseit, még égőbbnek vélnéd akkor is ha sokat megfejtettek már. Ő a bevezetőjében azt írja csak beavatott fogja megérteni verseit.


Krisztust megkérdezték a tanítványok miért beszél példabeszédekben? Azokat sem értették akkor. Ott a válasz is.

2020. okt. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Nem kellene a Jelenések könyvét kivenni a Bibliából, mert elég égő?"


Szerintem az az égő, hogy ilyet írtál! Miért kellene kivenni a Bibliából??? Csak azért mert te XY nem érted miről szól??? Ne haragudj, de ez elég nevetséges és komikus!!!

2021. febr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!