Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ugye nem fogok pokolra jutni?

Ugye nem fogok pokolra jutni?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, gyerekként voltam első áldozó templomba jártam , aztán közép suliba hit gyulis suliba jártam ott meg tértem, utánna ki léptem ebből a teritesből! Nem tehetek rolla de így jobban érzem magam így vagyok boldog hogy nem foglalkozom a vallással sokat, jobb a saját életemet élni , !! Dolgozok, van barátnőm, nem drogozok nem cigizek! Elem szépen szeretetben az életem és attól hiszek! De jobban érzem magam h a gyülibôl ki leptem !teljesen tönkre tettek idegileg érzelmileg át mostak az agyam
2020. okt. 21. 12:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

25,35 Mert éheztem, és ennem [Ésa. 58,7.] adtatok; szomjúhoztam, és innom adtatok; jövevény voltam, és befogadtatok engem;


Ezeregy ilyen történetet lehet hallani a TV-ben, hogy az öreg befogadott valakit, akinek ételt, italt adott utána az illető hálaképpen agyonverte. Tiszta kék fény a TV2, érdemes nézegetnetek, hogy miért ne fogadjunk bé embereket.

2020. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A pokol nem létezik.
2020. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Noah3333


Nem fogsz,nyugi

Miért gondolod?

Még ha kicsit rossz is vagy,de ha legbelül jó akkor sose!

2020. nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!