Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Szerintetek miért hiszünk...

Szerintetek miért hiszünk Jézus Krisztusban ha a fránya világ tudomány bebizonyította, hogy a világ kialakulásához és működéséhez nem kell sajnos semmilyen Isten, mert a sötét anyag/fekete lyuk létre hozta a világunkat?

Figyelt kérdés

2020. okt. 21. 16:18
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
És ha van evolúció, akkor a halál hozta be az embert. Nem pedig az ember hozta a halált. :)
2020. okt. 22. 09:54
 22/27 Mansour ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az ember hozta be a halált. Ennek a fizikai világnak a halál része kell hogy legyen, akár Isten rendezte így, akár az evolúció.
2020. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
De akkor Jézus Krisztus halálának mi értelme volt? Azért jött le szerintem, mert Ádám és Éva bűnbe estek.
2020. okt. 22. 10:13
 24/27 Mansour ***** válasza:
100%
Persze, hogy azért. Csak tudod, én Ádám és Évát nem tartom valós, történelmi személynek. Ők az embert szimbolizálják. És az általuk behozott halál nem fizikai, hanem szellemi, metafizikai értelemben vett halál.
2020. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem értem. Hol az összefüggés. Valaminek a szükségtelensége neked a nem létének bizonyítéka?

Weirdo.

2020. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Anahystor ***** válasza:
100%

"De akkor Jézus Krisztus halálának mi értelme volt?"


Kb annyi mint amikor te agyonütöd a kellemetlenkedő szúnyogot.

Túl hangosan zümmögött...

2020. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Jankee válasza:
A vallás egyik hasznos eleme a társadalmi erkölcs optimalizálása,a könnyebb egységben tartás miatt. (Hogy kevesebb legyen a bankrabló.) A másik a szentimentális örök élet és harmadik a szolgalelkűség.
2021. márc. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!