Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogyan rángatózzak, hogy a...

Hogyan rángatózzak, hogy a többiek elfogadjanak egy karizmatikus gyülekezetben?

Figyelt kérdés

Érdemes rákészülni, vagy majd Isten szelleme vezet és tudni fogom, hogyan tomboljak helyesen?


Volt már, hogy rád szóltak, hogy ezt így ne, mert ez nem Istentől van???



2021. máj. 6. 00:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes.

Amikor a tanítványok megkapták a szellemet, nem rángatóztak. Hanem egyből használták azt a képességüket, hogy más nyelven beszélőknek is tudják hirdetni a jó hírt. A beszámoló szerint a hely, ahol tartózkodtak, az rázkódott meg, mint ha földrengés lett volna.

2021. máj. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Azért mész a gyülekezetbe, hogy a többiek elfogadjanak?


Állítólag ez a "tombolás", rángatózás, stb ez amiatt van, mert a Szentlélek rángat. Ha ez igy van, akkor neked nem kell otthon "begyakorolni".

2021. máj. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Ez vagy trollkérdés, vagy jól jellemzi a hitgyülis cirkuszt.
2021. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Általában mindenkire hat a tömeghipnózis. Próbáld ki, aztán mesélj milyen volt.
2021. máj. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez miért most jutott eszedbe, amikor tavaly március óta nincs is normális összejövetel a Hit Gyüliben? Bő egy éve ezen kattogsz, vagy ezt hogy? Gyakorold a rángatózást otthon.

Ha a kérdés igazi lenne, akkor mint ex-hites szívesen válaszolnék is rá, de így nem, bocs.

2021. máj. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
A legjobb ha bele nyúlsz a konnektorba és úgy gyakorolsz. Ha egy kamerát elhelyezel és felveszed az eseményt akkor vissza tudod nézni, és elemezni. Jó gyakorlást, sok sikert.
2021. máj. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogyan került a kulcsszavakhoz a hit gyülekezete. Én csak annyit írtam be, hogy gyüli.

Sokkal családiasabb légkörre gondoltam 😊


Egyébként fiktív kérdés, de komolyan érdekel, hogy volt-e már olyan, hogy valaki rontotta az összképet, mert túl hangos volt pl. Vagy olyan, hogy szóltak neki, hogy ezt inkább ne....

2021. máj. 6. 07:46
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem lehet elrontani mert minél rosszabbúl csinálod, annál jobb🙃
2021. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Bár olyanról hallottam, hogy valaki nem esett hanyatt amikor "kapta a Szent szellemet" és akkor azt mondták neki azért mert nincs megtérve, vagy démon van benne és az nem engedi.
2021. máj. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Jézus666, alias Lucifer szokásos trollkérdése. Válasz: sehogy, várd a kárhozatot méltósággal
2021. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!