Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Velemeny a hit gyulekezeterol?

Fxmaster kérdése:

Velemeny a hit gyulekezeterol?

Figyelt kérdés
Nektek mi a velemenyetek errol a gyulekezetrol? anyira egyhaz ellenesek ezek a gyulekezetek az egyik gyulis kolegam azt mondta hogy jobban jar az olyan ember aki nem vallasos szolval nem is hisz Istenben mint amelyik vallasos.Mert az tobbet eler az eletben mint peldaul en aki vallasos vagyok es en nem merrek belle kezdeni semmibe se.En azt valaszoltam hogy nem mindenki egyforma Krisztus nem garantalt senkinek se hogy aki otet koveti tiszta sikeres van aki ebben az eletben fajdalomal es csalodasal lesz de azt nem azt jelenti hogy Isten elhagyta hanem mefogja kapni a legnagyob jutalmat az orok eletet a masik eletben.Habar hiaba mondom nekik oket aval eletik hogy sikeresek lesznek meg gazdagok.
2021. máj. 9. 13:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Amiről írsz, az a bővölködés sátáni "teológiája". Pedig jól látjuk a Bibliában, hogy Krisztus sose ígért követőinek gazdagságot, vagyont, fényes karriert, hanem sokkal inkább ennek ellenkezőjét. Amíg Jézus az anyagi javakról való lemondást hirdette, a sátán gazdagsággal kecsegtet. Jézust mivel kísértette a sátán? Neki ad mindent, Övé lehet minden. Ugyan ezt teszi a sátán a bővölködés "teológiáján" keresztül is, csak kicsit finomabb módszerekkel.
2021. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Higyj Istenben kérdező aki a Mi Mennyei Atyánk, az egész világmindenség Teremtője és higyj egyszülött Fiában a Megvalto Úr Jézusban szent lélekben légy kedves, szeretteljes jo ember, nincs ennel jobb kereszteny! A hitgyülit meg az összes egyházat felejtsd el főleg a hitgyülit meg a Jehovákat mert bigott szekták, lehuzosak, családokat szet huznak kerüld

Messzire amit ajánlok az a reformatus egyház aldjon meg az Ur

2021. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azon nagyon akadtam ki hogy jobb az olyan ember aki nem is hisz mint hogy vallasos legyen az en esetemet meseltem neki hogy en vagyok csak vallasos a testvereim kozul erre azt valaszolta hogy hasonlitsam magamatt osze a testvereimel hogy ok mit ertek el az eletben es en nem tetem semmit mert ugymond a vallasom miat nem vagtam belle semmibe se.
2021. máj. 9. 13:36
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
2#es vagyok ja és éld az eleted mert csak eggy van ne halgass senkire egyre figyelj : add meg a tiszteletet masoknak , Ne Bánts senkit , ne arts senkinek ne lopj senkitől ! A szex, csalad , a tobbi a te dolgod
2021. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2-es hiszek a szentharomsag Istenben mondjuk en a katolikus egyhazat fogadom el mint Krisztus igaz egyhazat de ezen nem akarok vitatkozni.De nem alitok olyan embernek valamit peldaul egy reformatusnak hogy ha o nem fogadja el a katolikus egyhazat akor inkab legyen egy hitetlen inkab higyen Istenben reformatuskent mint hogy egy hitetlen legyen.
2021. máj. 9. 13:49
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Jaj bocsi, elfelejtettem oda írni a katolikus , reformatus , evangelikus elfogadom.
2021. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Szekta. Képmutatók, fennhordják az orrukat, gőgösek. Németh Sanyi bácsi pedig egy Fidesz oligarcha. Semmi mást nem lehet elmondani róla.
2021. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es nekem nem is a kepmutatasal van balyom mert nalunk is van boven de ahogy tanisak oket ha betegek vagy roszul megy nekik az mar demon megszallas van bunt kovetek el de ha sikert szereznek vagy meggyogyulnak az mar a szentlelek jelet latsak elfelejtik hogy az eletben vannak hullamvolgyek,probatetelek Istentol.Nagyot neztem mikor voltam meg regeben alkalomkor naluk azt mondta a pastor hogy latsa mar eleg jo autok vannak a parkoloba naluk hat ez nem semmi nekik anyagi javakban alapul a hituk,pedig szegenyek olyanok mint akarki mas sot en ismerek parat amek meg most is alberletbe laknak a masiknak problemai vannak a hataval a masiknak jo fizetos munkahelye volt de elvesztete a masik pedig olyan helyen dolgozik amely otan nem mindig van munkalyuk es szabadsagra teszik oket akor elkepzelhetitek milyen anyagi aldast kap otan XD.
2021. máj. 9. 19:33
 9/12 anonim ***** válasza:
AZ a baj a hitgyülivel, hogy a Gonosszal vannak kapcsolatban. Meg kell nézni a rángatózásukat, ilyent nem okoz a Szentlélek, mert ennek se értelme, se célja nincs és látszik rajta, hogy ördögi.
2021. máj. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Hit gyülekezete egy szekta, Németh Sanya pedig egy multimillárdos kapzsi, gonosz szélhámos , Fidesz oligarcha seggnyalo
2021. máj. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!