Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hogy van ez az idézet?

Hogy van ez az idézet?

Figyelt kérdés

A pedofil papokról van szó, hogy minden ima, amit a megrontott keresztény gyerekek mondanak Isten válasza mégis a csend vagy valami ilyesmi, szóval, hogy még a keresztény gyerekek, akiket a pap ront meg , még Isten azt is figyelmen kívül hagyja


Ki mondta, és hogy van ez eredetileg? Azt hiszem angolul olvastam.



2021. júl. 12. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az idézet nem igaz, én hiszem, hogy Istenhez eljut a pedofil bűnöző papok által megrontott kisfiúk tízezreinek a kiáltása.


Mostanában lepleződik le a pedofil papok világméretű bűnszervezete, ahol egymás bűneit eltussolják, és a megrontott áldozatoknak pedig milliárdokat fizetnek a hallgatásért.


[link]


[link]

2021. júl. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Fero89 ***** válasza:
100%
#1 akkor isten valamit nagyon félrehallott, mert lefogadom azok a gyerekek nem azért imádkoztak, hogy "majd sok év múlva a papbácsi kerüljön börtönbe nekem meg fizessenek, hogy ne mondjam el mindenkinek", inkább olyasmiért, hogy "ne engedd, hogy itt és most hozzám dörzsölje a kukiját"
2021. júl. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én nem látom, hogy a pedofil papok vonulnának a börtönökbe. Egyelőre házon belül maradnak és sikálódnak el az ügyek. A pápa most elindított valamit, évtizedek múltán ha lesz megfogható eredménye. Szerintem a polgári bíróságok és a médianyilvánosság előbb érnek el hatást. Az egyház gyűlöli a bűnt és szereti a bűnöst.


Sajnos az idézetet nem ismerem én sem.

2021. júl. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy a római katolikus papok jó része szereti a bűnt, csak a hivatalos propagandájuk ítéli el azt, nem a szívük.
2021. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Én nem látom, hogy a pedofil papok vonulnának a börtönökbe"

[link]

Az más kérdés, hogy róla mondjuk kiderült, hogy alaptalan a vád és felmentették.

2021. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem az derült ki, hogy ne követte volna el a vádban elhangzottakat, csak nem sikerült rábizonyítani a vádakat. Ezzel most mit is bizonyított a linked, hogy még a börtönt is megússzák?
2021. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

You either have a God who sends child rapists to rape children or you have a God who simply watches it and says, 'When you're done, I'm going to punish you. 'If I could stop a person from raping a child, I would. That's the difference between me and your God.”


na ez az egyik, amit kerestem, de a másik még mindig nincs meg

2021. júl. 14. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:

George Pell bíborosról azért sokminden kiderült a bírósági per során: az hogy rendes családapa, a gyermekeit szépen neveli. Ja, nem! Hanem mások derültek ki róla, olvassátok el.


[link]

2021. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!