Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jobban hiszek a Sátánba mint...

Jobban hiszek a Sátánba mint az Istenbe? Az Baj?Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
Abból a sok hülyeségből lett elegem elsősorban amit a Biblia Össze hord (feltámadás Csoda tevések)Ki hiszi el ezt a Baromságot? nem csodálom hogy fellázadt A Sátán)Ráadásul álltam már mind a két oldalon Vallásos ember is szerettem volna lenni de úgy éreztem Isten taszít magátol akkor meg akkor meg kiben bízzak.A sátán előtt nyitva áll a kapu és félreértés ne essék semmi gonoszság nincs bennem,ez hülyeség amikor valaki azt mondja megszállt a sátán azért követtem el csúnya dolgokat.A sátán azt a kulimászt keveri össze az emberbe ami a szivében lakozik ha sok a gonoszság akkor magára vessen az illető én békét és megnyugvást érzek bennem ezt erősíti.

2021. júl. 21. 08:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Hát akkor te a Sátánhoz tartozol, mint a nagy többség. Hol van ezzel a baj? Ez van és kész. Az utolsó időkben ez a két sereg megküzd egymással, egymással fogunk szemben állni a végső ütközetben...
2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Godaime ***** válasza:
A valóságban ez aligha fordul majd elő, de egy ilyen filmet azért megnéznék
2021. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki hiszi Isten létezését az egyáltalán nem baj. Ő létezik. Ha valaki a Sátánban hisz, úgy, hogy a létezését hiszi el az nem baj, mert tényleg létezik.

Ezek tények.

A következő viszont fontos:

Ha már arról van szó, hogy bizalommal fordul-e feléjük, akkor egyedül az Isten felé jó bizalommal fordulni, és azt kellene tennie mindenkinek, mert Ő szeret minket és gondoskodik rólunk. A javunkat akarja. Annyira szeret bennünket, hogy az Ő egyszülött fiát, Jézus Krisztust is elküldte e világra(aki meghalt és feltámadott), hogy éljünk Őáltala.

A Sátán nem szereti az embert. A romlását akarja, kihasználja, elválasztja Istentől. Nem érdemes hinni a dolgainak.

Aki hisz Jézusban, annak örök élete van, és aki nem hisz az elkárhozik.

2022. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

(Utolsó vagyok)

De Isten és a Sátán is ugyanúgy valóságosak.

Ha felmerül még a kérdés, szerintem olvass Bibliát, az olvasottak megértésének valós szándékával, az igazság keresésének szándékával és ez segíteni fog.

2022. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindnyájan tévedtek! A Szilmarilok az igaz hit könyv!
2023. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező: "Jobban hiszek a Sátánba mint az Istenbe?"


Te hogy látod??? Kérdésedből azt veszem ki, hogy egyikben sem hiszel. Ráadásul alapból, ha valaki tudatosan nem Istenben hisz, nem Isten akaratát cselekszi és nem is hisz semmiben, akkor is tudatlanul a sátánt szolgálja.

Egyszerűen te csak éled az életedet és megcselekszed azokat, amik az érdekeidet szolgálják, amikre a bűnös önző, büszke ösztönöd vezérel. Nincs ezzel semmi baj, hisz ez természetes. Én is így éltem és szerintem minden ember így kezdi és így is él. Aztán jön az életében egy vagy két esemény, dolog stb. ami kieszközöli a változás, megújúlás, megelégedés, megbékélés, megnyugvás igényét és szükségességét. Akkor kezd el az ember gondokodni saját életén és sorsán, aztán az élet értelmén. Ha már idáig eljutottál az már egy nagyon jó és nagyon nagy lépés ISten felé!!!!


Isten biztos nem taszított téged magátol ez téves álnok, hamis sugallat a gonosztól. Én már csak tudom én is átéltem. Az is már egy jó dolog, ha ráébredsz, hogy ez a világ már nem tud biztosítani számodra semmi maradandó értékes, békességet, megnyugvást és boldogságot, önzetlen és személyválogatás és ítélkezés nélküli szeretetet stb. csak taszít egyik hiába való üres dologból a másikba!!!!


Nincs veszve még semmi!!!!

2023. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!