Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztenyek es Pedofilia?

Keresztenyek es Pedofilia?

Figyelt kérdés
A kereszteny intezetekben pl:templomok,iskolak stb. Miert nem beszelnek vagy nagyon keveset a pedofiliarol?
2021. aug. 16. 20:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Anyádéknàl mért erről beszéltek mondjuk a vasárnapi ebédnél. Vagy mért beszèltek otthon erről keveset?
2021. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
47%
Az lmbtq szervezetek mièrt tagadják hogy támogatják a pedofiliát?
2021. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
48%
Ezeken a helyeken tabu minden ami szexuális dolgokkal kapcsolatos. Az egyház megragadt a múlt században ezen a téren. Iskolákban, meg nem tudom mennyit beszélnek a szexről, de ha annyit, mint 10 éve amikor én jártam általánosba, akkor a gyerekek nagy eséllyel a netről, meg a társaiktól tanulnak meg mindent.
2021. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
38%

2-es mondj olyan intézkedést, amivel legalább néhány LMBTQ+ szervezet egyetért és az a pedofíliát támogatja. Én nem tudok ilyenről. Meleg vagyok, de élesen elítélem a pedofíliát.


A kérdésre válaszolva, mert az egyházban minden szexualitással kapcsolatos téma tabu. Vagy nem beszélnek róla, vagy annyit mondanak, hogy nem jó és ezzel le is van tudva.

2021. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%

4

Az önmagában támogatás hogy támadja a pedofilia ellenes törvényt.

Támadja hogy meg akarják védeni a gyerekeket.

2021. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
5-ös, de gondolom azt figyelmen kívül hagyod, hogy mindegyik megmondta, hogy nem azzal a részével van bajuk, hanem a melegekre vonatkozóval. A baloldali ellenzéki pártok már több javaslatot is nyújtottak be az utóbbi években, ami szigorította volna a pedofíliáért járó büntetéseket, de ezeket a Fidesz egytől-egyik leszavazta.
2021. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
58%

5#

Nem a pedofil törvényt támadják és nem is a gyerekek védelmét. Azt nem támogatják, amivé alakították. Konkrétan a homoszexualitás népszerűsítésének a tiltása az ami ki*aszta a biztosítékot, mivel nincsenek ezzel kapcsolatban konkrétumok, hogy mi számít bele ebbe a tartományba. Bármire rá lehet fogni, hogy az "népszerűsítés" és innentől kezdve ez a törvény megfoghatatlan. Se eleje, se vége. Nem tér rá ki a törvény pontokba szedve, hogy mi tartozik bele a népszerűsítés tárgyába.

A törvény többi részével nincs is semmi gond.

2021. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

6

Mert a melegeknek joguk van arra hogy az oviban vagy iskolában szexuális propagandát nyomjanak a gyerekem fejébe akkor is ha nem akarom.

Arra hogy elvegyék tőlem a jogot, hogy a gyerekemet a saját erkölcsi normám szerint neveljem?

2021. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
57%
8-as, szerinted, ha valaki arra tanítja a gyerekét, hogy hogyan kell másokat kiközösíteni, elítélne, megalázni, gyűlölni, amiatt amiről nem tehetnek azt hagyni kell, mert a szülő „joga, hogy a gyermekét a saját erkölcsi normája szerint nevelje”?
2021. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
11%

7

Az én gyerekemnek ne tanítsanak genderelméletet. Azt bízzák ràm. Majd ha felnő akkor azt tanul amit akar. Addig pedig az én normáim szerint él, nem pedig mindenféle jöttment által kreàlt ideológiák szerint.

Tudom hogy a fidesznek ez politika. De ha a gyerekeinket megvédi ezektől akkor pont leszarom hogy ki húz ebből politikai előnyt.

2021. aug. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!