Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztény hívők miért nem...

A keresztény hívők miért nem állnak ki az egyház által szexuálisan bántalmazott emberek mellett?

Figyelt kérdés
Miért nem mennek tüntetni? Vagy miért nem mutatják ki bárhogyan(!) hogy kiállnak az áldozat mellett? Miért tagadják le még plusszban, hogy az egész szervezetten működik, és az egyház megpróbál elkendőzni mindent?

2021. febr. 1. 11:51
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
26%

Esetemben például nem jellemző, hogy bármikor és bármiért mennék tüntetni, mert szerintem az semmire se megoldás.

Amúgy te szoktál tüntetni például a pedofil tanárok áldozataiért? Vagy a családban elkövetett erőszak áldozataiért? Esetleg az abortuszban meggyilkolt sok millió gyermekért?

2021. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Szoktam tüntetni igen, ha van olyan tüntetés amit igazán fontosnak tartok, akkor én mindig ott vagyok! Hátha ezzel is segíteni tudok! Nem a seggemet meresztem egy padon a templomban.
2021. febr. 1. 12:03
 3/59 anonim ***** válasza:
21%

Kötelezővé akarnád tenni a tüntetéseket? VAgy hogyan?


Honnan tudod, hogy a tiltakozók között ki a keresztény hívó, és ki nem...???

2021. febr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Tudod mashogyan is ki lehetne állni, nem csak tüntetéssel, de semmi(!) jele ennek, hogy kiállnátok ezekért az emberekért
2021. febr. 1. 12:04
 5/59 A kérdező kommentje:
A kérdésem: A keresztény hívők miért nem állnak ki az egyház által szexuálisan bántalmazott áldozatok mellett? Miért nem állnak ki mellettük bárhogyan?! Bármilyen módon? Miért a néma csend?
2021. febr. 1. 12:08
 6/59 anonim ***** válasza:
14%
Mit sikerült elérned a tüncizgetéssel?
2021. febr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
6%

Melyik egyházról beszélsz? És úgy érted, hogy annak az egyháznak a keresztény tagjai miért nem mennek tüntetni? Szerintem fuss neki még egyszer a kérdésnek, de előtte ismerkedj meg a keresztény alapokkal!


"Szoktam tüntetni igen, ha van olyan tüntetés amit igazán fontosnak tartok, akkor én mindig ott vagyok!"

Akkor ne csak résztvevő legyél, szervezz tüntetést ez ügyben!

2021. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
12%

"Mit sikerült elérned a tüncizgetéssel?"

Kirúgták a munkahelyéről, mert munkaidőben tüntetett

2021. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
30%
Hülye általánosításokat, ostoba sztereotípiákat bullshitelsz, kérdező!
2021. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
62%
Tedd fel azt a kérdést is, hogy a zsidók miért nem mennek tüntetni a rabbik által szexuálisan bántalmazott gyerekekért....
2021. febr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!