Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Pápa ujján a gyűrű halálfejes...

Pápa ujján a gyűrű halálfejes koponya ? Közvetítés alatt rákerdeztek hogy lehet ez , valami szakertő elkezdett mellédumàlni . Hol nézhető vissza ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 14:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

"Nem láttátok a közvetítést , az halálfej , ezt a szakértő sem tagadta ."


Nem láttuk. Milyen közvetítést? Ha létezik és te tudod miről beszélsz, akkor linkeld. A nemrég tartott Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszuson egy darab gyűrűt viselt a pápa és azon kereszt volt, a felvételeken jól látható.

2021. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem valójában egy reptiliánt ábrázol.
2021. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12 @ olvasd el újra a kérdést , értelmezd , ott van kiírva - hol talalható ? ...
2021. szept. 16. 11:28
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, leírtuk már, de úgy látom, te jobban szereted az összeesküvés-elméleteket, amit a 7-es és 8-as hozzászólásod is alátámaszt.

Ezért hoztam fel egy olyan választ, ami hátha tetszik. :))

2021. szept. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Saját szemednek sem hiszel , korlátolt vagy és tájekozatlan . Ez ami nem poén hanem szégyen .
2021. szept. 16. 13:36
 16/18 anonim ***** válasza:
84%
Minden felvételen egy gyűrű volt rajta és az nem halálfejes volt. Te vagy az, aki a saját szemének sem hisz.
2021. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Én láttam a gyűrűt, de azon én voltam 😱😱

Mondtam is otthon de nem akarták elhinni.

2021. szept. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
98%

"olvasd el újra a kérdést , értelmezd , ott van kiírva - hol talalható ?"

Értelmeztem és továbbra is tudni kéne, hogy miről beszélsz. Egyáltalán milyen közvetítésről van szó, mikor, hol? Tévében? Melyik adón? Miről volt szó? Mikor adták? Melyik pápa? stb. Honnan van ez az infó? Ha te magad nézted a tv-ben, akkor csak tudod melyik csatorna és mikor ment, mivel kapcsolatban került ez egyáltalán ez szóba...


A "volt valamikor egy közvetítés valahol, amiben az volt, hogy valamikor, valamelyik pápán volt egy koponyás gyűrű", nem túl informatív. Szerinted ebből tudja bárki is, hogy miről van szó? Ha Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusról beszélsz, ami múlt héten volt és élőben közvetítették a TV-ben, akkor nem tudom, hogy ezt honnan szedted mivel nem volt a pápa ujján koponyás gyűrű. Visszanézheted az egészet, akár a youtubeon is, a kenyér és bor felmutatásakor közelről mutatták a pápa kezét.

2021. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!