Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mit tanítot jézus ami annyira...

Mit tanítot jézus ami annyira "nagyá" tette?Miért kell a bibliának hazudni a csoda tevésekről?Én semmi olyasmit nem látok benne ami különlegessé tenné,ha pl feltalált volna valamit akkor igen de így egy nudli

Figyelt kérdés
Süket példabeszédeket bárki tud mondani jézus ezt mester fokon üzte ez nem ugy van h összeült egy pár ember és akkor jo találjuk ki egy vallást tegyük bele h feltámadt jézus meg vakokat gyogyitott tudjuk h ez nem igaz de ebböl jo sok pénzünk lesz

2021. okt. 19. 09:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mielött megköveznétek én jó keresztény vagyok elhiszem azt is h létezet,de felkellet tenem a kérdést mivan ha ezt csak egy pár pénzéhes zsidó találta ki
2021. okt. 19. 09:54
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

"Miért kell a bibliának hazudni a csoda tevésekről?"

Hibás kérdés. Törölhető


"Én semmi olyasmit nem látok benne ami különlegessé tenné"

Hát igen, a halottak feltámasztása, a született vak látóvá tétele, a született béna tökéletessé tétele, az emberiség megváltása a bűntől és a haláltól valóban nudli.


Nem volna kedved a napi trollkérdéseid a valláskritika rovatba feltenni?

2021. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

"mielött megköveznétek én jó keresztény vagyok"

Jah, te vagy a sérült troll. Szuper keresztény vagy, gratulálok hozzá. Senki nem fog megkövezni, majd Istennel elszámolsz

2021. okt. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

"Hát igen, a halottak feltámasztása, a született vak látóvá tétele, a született béna tökéletessé tétele, az emberiség megváltása a bűntől és a haláltól valóban nudli."

Csodákat az összes többi vallás istenei, félistenei, mitikus lényei is tettek.

2021. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Jézusnak inkább marketingje volt jó, mivel Isten fiának állították be.
2021. okt. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Ja egyébként tudom, ki tette fel a kérdést. Szóval ismét sikerült visszaregisztrálni az oldalra. Kb. 1 hónap után, miután tiltottak.
2021. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 munyamunya ***** válasza:
88%

"egy pár pénzéhes zsidó találta ki"


Ahha, tényleg, szénné keresték magukat a zsidók ezzel az egész kereszténykedéssel, tök jól jártak vele...

2021. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Ahha, tényleg, szénné keresték magukat a zsidók ezzel az egész kereszténykedéssel, tök jól jártak vele..."

Ráadásul milyen csodálatos a kollektív szellemük. Már i.e pár ezer évvel ezelőtt elkezdték a trükközést, hogy majd a később élők jót kaszáljanak

2021. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"mivan ha ezt csak egy pár pénzéhes zsidó találta ki"


Mi van akkor? Semmi. Tökmindegy igazából, hogy mi történt a valóságban időszámításunk kezdete körül Galileában. A mítosz a lényeg, ami segít jobbá tenni emberek életét.

2021. okt. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 munyamunya ***** válasza:
89%
Arról nem beszélve, hogy fizikai fájdalom olvasni ezt a szedett-vedett, odahányt betűhalmot, amit nem is neveznék magyar nyelvű szövegnek. A kérdező gyakorlatilag írástudatlan. Nem értem, miért nincs a moderációnál egy szűrés az analfabéták távoltartására.
2021. okt. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!