Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az Ortodox szerzetesek első...

Az Ortodox szerzetesek első ránézésre nem valami szuper sátánista mágusmesternek néznek ki?

Figyelt kérdés
Mikor először megláttam milyen a ruhájuk rájöttem, hogy a sátánisták elbújhatnak mellettük.
2021. dec. 4. 12:32
1 2 3
 11/22 Godaime ***** válasza:
*hasonlóságra
2021. dec. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%

#10

A kérdésben sátánisták szerepelnek, nem mesebeli varázslók. Esetleg olvasni nem tudsz?

"Mikor először megláttam milyen a ruhájuk rájöttem, hogy a sátánisták elbújhatnak mellettük."

Még egyértelművé is teszi, ha nehéz lenne elsőre értelmezni.


A mesebeli varázslóknak pedig semmi köze a sátánizmushoz.

2021. dec. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Godaime ***** válasza:
23%

Te pedig nem tudod értelmezni a kérdést. "sátánista mágusmesternek néznek ki?"

Igenis úgy néznek ki, mint a "sátánista mágusmesterek" ha tetszik, ha nem.

2021. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%
Hogy néznek ki a sátánista mágusmesterek?
2021. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Godaime ***** válasza:
30%
Pontosan úgy, ahogy az ortodox papok. Ez benne a lényeg.
2021. dec. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%

#13.

Az agyadra ment a vallásellenesség. Kíváncsi lennék az életedre... A válaszaid alapján (több kérdés alatt) még csak nem is konyítasz a vallásokhoz, nem olvasol róluk, mégis a valláskritika kategóriában jól megaszondod mindig, hogy mennyire hülyeség minden. Hogy van ennyi szabadidőd?

2021. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

#15.

Pópák vannak az ortodoxiában, de mindegy is... Ezeken a képeken pedig szerzetesek és nem pópák vannak.

2021. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

#15.

Amúgy miért is néznek ki úgy? Mert csuklyájuk, meg köpenyszerű ruhájuk van? Ugyan... Amikor törölköző, meg fürdőköpeny van rajtam én is hasonlóan nézek ki, mégsem úgy, mint akár egy szerzetes, akár egy sátánista. A ruhájukon lévő jelképeket nem sikerült értelmezned... Nem is baj...

2021. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

"Pontosan úgy, ahogy az ortodox papok. Ez benne a lényeg."

Aha és az ortodox papok hogy néznek ki? Mint a "sátánista mágusmesterek"? Gratulálok, ez aztán a körkörös érvelés :D

2021. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Igenis úgy néznek ki, mint a "sátánista mágusmesterek" ha tetszik, ha nem."

Basszus, kb. mindegyik kultúrában szerepelnek szakállas, idősebb emberek, akik esetenként vallási szerepet töltenek be.

India, hinduizmus: [link]

vagy: [link]

Akkor ő is sátánista? Vagy netalán ortodox szerzetes? :))

2021. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!