Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » 500 év múlva, amikor a világ...

500 év múlva, amikor a világ technológiailag még fejlettebb, és a tudomány magasabb szinten lesz, a mai vallásokat fogja még valaki követni?

Figyelt kérdés
Ki hisz majd ezekben?
2022. febr. 24. 22:56
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
11%

"Egyezzünk meg, mindenki hülye! :-)"

Rendben :)


"Hogy tudnánk mi, ellentétes dolgokat biztosnak vélő hülyék mégis összefogni, s egy jó világot teremteni,"

Jézus receptjét alkalmaznám. Mindenki törődjön a maga dolgával. Semmi újdonság nincs benne.

2022. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
89%

"Miután a tudomány fokozatosan igazolja a teljes Bibliát"


Kedves fórumtársak, ez volt a hét vicce!!! Tehát nevessünk!!!

2022. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

"Miután a tudomány fokozatosan igazolja a teljes Bibliát"


Mekkora hülyeség ez a kijelentés.

2022. márc. 1. 19:55
 34/44 anonim ***** válasza:
0%
33-as Különben nevettek, sajnos, de nekem egyre jobban az az érzésem, mintha teljesülne mostanában a Jelenések könyve. Egyszerre van felfordult időjárás, kő kövön nem marad, emberek meg vannak bolondulva, háború van, lehet atomháború lesz belőle, nekem olyan érzésem van és gazdasági válság, most vagyunk túl vagy nem egy világjárványon, stb. Aki nem veszi észre a jeleket, az egy nagyon vak ember. Nem értem, nektek milyen az agyi aktivitásotok, hogy nem érzitek? Valamivel tompítjátok az elméteket?
2022. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

#33


Nem nevetek, de mond ezt azoknak, akik a Jelenések könyvét preterista módon értelmezik:


[link]

2022. márc. 1. 20:19
 36/44 A kérdező kommentje:
Vagyis #34-nek ment az előbbi (35-ös) kommentem.
2022. márc. 1. 20:19
 37/44 anonim ***** válasza:
90%

"Különben nevettek, sajnos, de nekem egyre jobban az az érzésem, mintha teljesülne mostanában a Jelenések könyve"


Kiváló meghatározás,rendkívül jó premisszákkal!!


"Egyszerre van felfordult időjárás"


1942- ben -27 fok folt februárban. Ne térjünk ki, melyik napon. Ők is azt gondolták, itt a világ vége!!


"kő kövön nem marad, emberek meg vannak bolondulva"


Mikor nincs így!!


"háború van, lehet atomháború lesz belőle"


Ezt miből gondolod?


"Aki nem veszi észre a jeleket, az egy nagyon vak ember."


Ezek nem jelek!


"Nem értem, nektek milyen az agyi aktivitásotok, hogy nem érzitek? Valamivel tompítjátok az elméteket?"


Én sem értem, hogy a Te agyi aktivitásod milyen!!!

2022. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
0%
37-es te vak vagy?
2022. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

38#


Nem vagyok vak!!

2022. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
0%
39-es és miért higgyük el? Orvos megállapította?
2022. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!