Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Egy transznemű ember (olyan...

Egy transznemű ember (olyan akit már át is műtöttek) halála után is transznemű marad lélekben?

Figyelt kérdés
Illetve ez bűnnek számít-e a legtöbb nagy világ vallásban?

2022. máj. 21. 20:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ... Ha te vallásos vagy, akkor higgy nyugodtan ebben, hogy a halál után van valami. Ha nem vagy vallásos, akkor a lélek megszűnik és kész. Nem tudom. Sokat agyaltam én is ezeken, főleg, amíg vallásos voltam. De mivel semmi bizonyítékot nem láttam még, hogy bármi is lenne a halál után, sajnos egyre inkább úgy vagyok vele, hogy ennyi az élet, egyszer élünk. Itt.
2022. máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lélekben sosem volt transznemű csak testben, ugyanis nem illett a neme a lelkéhez
2022. máj. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
89%
Lélekben nincs nemed....
2022. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
54%
Buddhizmus szerint születhetsz csótánynak is akár. Nem tudom milyen vallásra gondolsz?
2022. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%
11-es de mi értelme az életnek, ha Putyin terrorizál minket állandóan? Érdemes így élni? Vagy Orbán terrora miatt? Mi az, amiért érdemes itt szaporodni ebben az országban?
2022. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
15-ös - Hogy mi az élet értelme? Barátnőm azt mondja ilyenkor, hogy "negyvenkettő"... :D Komolyra véve, háááát... Mi pl. úgy vagyunk vele, a barátnőmmel, hogy erre a világra nem hozunk még egy gyereket. Vagyunk így vele páran. Tényleg egyre szarabb lesz minden. Tudom, hogy kell az új generáció, de mások megoldják helyettünk is eléggé. És itt most nem a romákra gondolok, elég sok ultrakeresztény ismerősöm "rendelkezik" háromnál több gyerekkel... Amúgy ha már Putyin és Orbán, én már 12 éve éve nem élek Magyarországon és ez azért kicsit jobbá teszi az életemet :)
2022. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
16-os így könnyű... De mi itt döglünk meg hazafiasságból ;)) Úgy mint az ukránok odaát...
2022. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%
17-es: igen, a nacionalizmus és a vallás a két dolog, ami megmérgezi az ember életét... Lehetne normálisan is csinálni mindkettőt, de a szélsőségig vitt dolgok sosem jók. Valaha hívő voltam és "nagymagyar", 12 év alatt ebből lettem hitevesztett nem magyar...
2022. máj. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!