Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Keresztények!!! Ha választanat...

Keresztények!!! Ha választanatok kellene inkább élnétek ateista LGBTQ társadalomban vagy egy muszlim társadlomban?

Figyelt kérdés
Ti maradnátok keresztények de mindenki más vagy ateista LGBTQ lenne vagy mindenki muszlim. Melyiket válsztanátok és miért?

2022. szept. 20. 15:30
1 2 3 4 5 6
 11/59 Drakula ***** válasza:
100%

"Ezeket az országokat keresztény hadseregek szállták meg lásd USA és keresztények hoztak létre ott olyan terrorszervezeteket mint az ISIS."

Nem ők hozták létre, hanem miattuk (is) jött létre.

De amugy akármitől is vannak adtól még vannak.


És meg jegyezném hogy pakisztánban is van keresztény üldőzés is nem terror szervezetek miatt, hanem a helyi intolerensek miatt.

2022. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 Drakula ***** válasza:
63%

"A muszlimok közt is rengeteg a bzi meg állatokat is hágnak,"

1. Ezekből nagyon kevés van, (legalábbis kevesebb mint nyugaton) is nem rendes muszlimok.

2. Nem igazán van garantálva hogy egy teljesen LMBTQ társadalomban ilyen nem lesz. [link]

2022. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ők hozták létre, hanem miattuk (is) jött létre."


Már a multkor elmagyaráztam neked bizonyítékokkal hogy az USA hozta lére az ISIS-t, de nem fogtad fel. Utána kiirtál egy kérdést a Külföldi politika kategóriába ahol szintén elmagyarázták neked nem muszlim válaszolók hogy az USA hozta lére az ISIS-t, de akkor sem fogtad fel. Szerintem kiegyezhetünk abban hogy ez a téma magas neked.

2022. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
6%

"A muszlimok közt is rengeteg a bzi meg állatokat is hágnak, akkor már inkább legyen lmbtq, most is abban élünk és kibírjuk, csak ne tegyék kötelezővé. ja meg ateista is a társadalom, azt is kibírjuk, csak azt se tegyék kötelezővé. muszlim társadalomban nőként nem élnék, inkább megölném magam."


Ez a keresztény válasz is azt mutatja hogy keresztények mennyire távol vannak Istentől. A tiszta egyistenhívő muszlimok helyett inkább élnétek egy aberrált erkölcstelen társadalomban.

2022. szept. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 Drakula ***** válasza:
82%

"Már a multkor elmagyaráztam neked bizonyítékokkal hogy az USA hozta lére az ISIS-t, de nem fogtad fel. Utána kiirtál egy kérdést a Külföldi politika kategóriába ahol szintén elmagyarázták neked nem muszlim válaszolók hogy az USA hozta lére az ISIS-t, de akkor sem fogtad fel. Szerintem kiegyezhetünk abban hogy ez a téma magas neked."


1. A "bizonyitékaid" feltételezések voltak azon az "alapon" hogy ahol az amerikaiak voltak ott is jelentek meg terroristák meg egy manipulált fótoval, ezzel: [link]


2. A kérdésem nem arról szolt hogy az amerikaiak hozták létre, hanem hogy az egyetlen érved, tényleg manipulált-e. Is voltak akik azt mondták hogy igen, meg akik nem. De elmagyarázni, hogy az amcsik hozták létre az ISIS-t egyik se csinálta.


3. Te tényleg az a muszlim vagy? Nem Mr. Félpipással vitatkoztam?


"Ez a keresztény válasz is azt mutatja hogy keresztények mennyire távol vannak Istentől. A tiszta egyistenhívő muszlimok helyett inkább élnétek egy aberrált erkölcstelen társadalomban."


A tipikus krisztófobiád mondjuk hasónlit az ővéhez, nem vagytok házasok?


1. Honnan veszed hogy keresztény?


2. Nagy részt a fanatikusainktól meg a himsovinisztáink miatt élne inkább egy ilyen atársadalomban.

2022. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ, shária törvény alatt nem akrnék élni, nem akarok másod osztályú állampolgár lenni.

De ha "ateista LGBTQ" társadalom (de nem tudom ez mit jelent) között, vagy olyan szekuláris de muszlim többségű ország között kellene választanom, mint pl. a poszt-szovjet közép-ázsiai országok, akkor azt választanám, ahol szabadabban gyakorolhatom a hitem és ahol engem ezzel békén hagynak.

2022. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
79%
Ez az "LGTBQ társadalom" koncepció engem is megfogott, ott mindenki meleg lenne, vagy mi?
2022. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
0%

"1. A "bizonyitékaid" feltételezések voltak azon az "alapon" hogy ahol az amerikaiak voltak ott is jelentek meg terroristák meg egy manipulált fótoval, "


Honnan tudod hogy a fotó manipulált? Más oldalak meg azt írják nem az.



"2. A kérdésem nem arról szolt hogy az amerikaiak hozták létre, hanem hogy az egyetlen érved, tényleg manipulált-e. Is voltak akik azt mondták hogy igen, meg akik nem. De elmagyarázni, hogy az amcsik hozták létre az ISIS-t egyik se csinálta."


Akkor olvasd vissza. Elmagarázták ott neked csak nem fogtad fel.



"Te tényleg az a muszlim vagy? Nem Mr. Félpipással vitatkoztam?"


Nem tudom ki az a Mr. Félpipás.



"Nagy részt a fanatikusainktól meg a himsovinisztáink miatt élne inkább egy ilyen atársadalomban."


Nem. A keresztények által folytatott iszlámellenes hazug propaganda miatt és a keresztények által létrehozott terrorszervezetek miatt.

2022. szept. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
14%

"1. Honnan veszed hogy keresztény?"


Mivel keresztényekhez szól a kérdés úgy veszem hogy keresztények válaszoltak.

2022. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 Drakula ***** válasza:
100%

"Honnan tudod hogy a fotó manipulált? Más oldalak meg azt írják nem az."

Nos, nekem valamiért valószerütlen hogy az amerikai elnők csinál egy fótot az általa irányitott is titokban tartott terror szervezett fejéről amin még mosolyognak is. Is hogy a terroristák fegyverzéséről, irányitásáról és toborzásáról (állitólag) irt dokumentumokról és parancokból álló iratok közül csak egy ilyen fótó szivárgott ki.


És eleve egy ilyen nagy állitás mellett több kell egy fotonál ha egyszer egy olyan társadalomban vagyunk ahol összevissza lehet fotó shoppolni, meg félre magyarázni.



"Akkor olvasd vissza. Elmagarázták ott neked csak nem fogtad fel."


Mondj egyetlen érvet.


"Nem. A keresztények által folytatott iszlámellenes hazug propaganda miatt és a keresztények által létrehozott terrorszervezetek miatt."


Ez a propaganda nagyrészt a vallásunk fanatikusaitt is az olyan himsovinisztáit használja alapul akik Pl tiltják a nőknek hogy autót vezessenek vagy savat locsolnak képükbe ha válnak. Vagy meg "becsület gyilkolják". A keresztények nem kitalálják ezeket, csak ugy mutatják be mint ha az iszlám tanitásaiból eredne. de nem lennének képesek erre, ha nem lennének ilyen alakok.


"Mivel keresztényekhez szól a kérdés úgy veszem hogy keresztények válaszoltak."


Az ilyen "csak ezek válaszoljanak" kérdések alatt rengetegen irnak akik nem tartoznak az "ezek" csoportba, mint te meg én.

2022. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!