Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem féltek, hogy lassan az...

Nem féltek, hogy lassan az embereknek lucifer által nagyobb hqtalma lesz mint Istennek?

Figyelt kérdés
Lucifer abba nem értett egyet Istennel, hogy miért nem lehet az ember vele azonos egyszinten és mindenki legyen Isten és azon munkálkodik, hogy az ember ő általa isteni szintre jusson. Hát minden esetre én nagyon kívancsi leszek arra a hatalamas üdvösségre mint amit Jézus hirdetett

#Lucifer8
2022. dec. 1. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%
Eddig is így volt. Ha lett volna hatalma valaha, nem lenne betegség, háború, szegénység, stb. Vagy isten egy szadista állat.
2022. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
#1 tudod azért van betegség, háború meg halál és miegymás, mert bűnbe estünk azzal a rohadt almával.
2022. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A betegség,halá,háború mind a bűnbe esés miatt van.nem akarom a sátánra kenni😅
2022. dec. 1. 16:39
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Én azt hallottam, hogy az isten mindenható. Tehát meg tudná oldani azt régi hibát. Nem szopatna pár milliárd embert.
2022. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

#4 A Deizmus választ ad erre a kérdésre.

Dióhéjba: Isten megteremtette a világot, de nem szól bele semmibe, úgymond magára hagyta a világot

2022. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
A sátán is mindenható az ő világában ahol uralkodnak a betegségek halál és háborúk oda istennek nincs belépője, hogy varázsütésre meggyógyísta a betegeket megszüntesse a háborúkat.Miért? Mert csak
2022. dec. 1. 16:44
 7/27 anonim ***** válasza:

Mert miből veszed, hogy a "sátán világába" betegség meg halál és háború van?

Az összes létező negatív jelzőt rá kell kenni a sátánizmusra?

2022. dec. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Tehát akkor a Földön nincs szava az öregnek?
2022. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#7 a bűnbe eséssel aláírtunk egy szerződést amiben ilyenek szerepeltek.Jézus ezt a szerződést bontotta fel ha már ugyan szenvedés és az élet de legalább halálunk után ne kárhozzunk el egy olyan bűn miatt amit örököltünk

#8 Hát nem sok

2022. dec. 1. 16:53
 10/27 A kérdező kommentje:
Szenvedésb élet. Elírtam
2022. dec. 1. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!