Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi ez a duma a jehova tanuitól...

Mi ez a duma a jehova tanuitól, hogy a föld átfog alakulni paradicsommá? Én úgy tudom, hogy lehetetlen mert istennek felkell perszelnie a földet és az univerzumot ahhoz , hogy megtisztítsa a gonoságtól és utánna teremt egy új eget és földet

Figyelt kérdés
Megnyugtatok minden jehova tanuit, hogy amiben hisztek, hogy majd ebben a testben amiben most vagytok megfiatalodva bekerültök egy átalakított földi paradicsomba az mind mind a sátán hazugsága ami az Usaból terejdt el

2022. dec. 8. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj, hogy a paradicsom nagyon romlékony. Bár a világűrben hideg van, ami talán lelassítaná a fonnyadást. Az is biztos hogy egy akkora paradicsomnak kisebb lenne a tömege megváltozna a gravitáció, és azok a magok nem keletkeztetnének olyan mágneses mezőt mint a Föld magja. Minden más lenne mint amit megszoktunk a Földön. Szerintem nem lenne jó egy olyan paradicsomon élni, főleg ha elkezd fonnyadni.
2022. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

"istennek felkell"

Istennek kell? Miért? Mi alapján írod, hogy Istennek bármihez szüksége lenne bármire?


Csinálhat a semmiből egy 5 fogásos vacsorát. Ne a saját korlátaidat vetítsed ki rá.

2022. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

A Szentírásból világosan kitűnik, hogy Isten az egész univerzumot elpusztítja tűzzel, beleértve a földet is (2Péter 3:7-12). Erre azért lesz szükség, hogy Isten teremtése megtisztuljon attól az elterjedt gonoszságtól és pusztulástól, amelyet az ember bűne váltott ki. A helyére Isten egy új eget és új földet teremt (2Péter 3:13, Jelenések 21:1-4).

2022. dec. 8. 07:20
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

"Isten az egész univerzumot elpusztítja tűzzel, beleértve a földet is"


Én pedig meg eszem a sütit de nem azért mert meg KELL ennem.


"Erre azért lesz szükség, hogy"

Idézd be azt a részt ami szerint Isten nem mindenható és mindent tudó. Majd utána talán lesz értelme az olyanoknak, hogy Istennek kell valamit tennie vagy szükséges valamit tennie ahhoz, hogy elérjen valamit.

2022. dec. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudod...ez jó
2022. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A tűz, jelkép. A megsemmisülés. De azt is írja, hogy egy nagy sokaság túléli Armageddont mint Noé és családja a Vízözönt.
2022. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jézus szavai?


Máté evangéliuma 5/5


Felperzselt föld, mint örökség?

2022. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!