Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istennél tényleg van esély...

Istennél tényleg van esély még a leglehetetlenebbnek tűnő szituációkban is?

Figyelt kérdés

Tényleg képes kimenteni a bajból, legyen az bármekkora is?

Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Mi volt az a dolog az életetekben, amiről azt hittétek hogy konkrétan végez veletek, de aztán Isten közbelépett és megsegített titeket?



2022. júl. 22. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem létezik semmiféle varázslás és természetfeletti lények sem. A valóság nem egy varázsvilág.
2022. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1-es

Nem e?

A manóba...

Még majdnem el is hittem.☺

2022. júl. 23. 00:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy ki lehet kerülni minden bajból, csak hozzá szokni. Ha le kell vágni valaki lábát, akkor nem lehet elkerülni, csak hozzászokni egy lábbal élni.
2022. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Biblia úgy ír Istenről, mint aki Mindenható :Az, aki a legfelségesebb Isten rejtekhelyén lakik,a Mindenható árnyékában lel szállásra. Zsoltárok 92:1 Eszerint nincsen olyan helyzet, szituáció, amire Neki ne lenne ráhatása, ami "kifogna" Rajta. Ugyanakkor rendelkezik a világegyetem leghatalmasabb, semmihez sem hasonlítható erejével, ami által teremtett is pl olyan mérhetetlen energiájú dolgokat, mint a mi napunk. Tehát el sem tudjuk képzelni az Ő hatalmát és erejét. Így egészen biztosan ki tud hozni lehetetlennek tűnő helyzetekből is - de nem köteles ezt megtenni, nem is tesz ilyet. Másból sem állna az élete , mint menteni az embereket a földrengésektől, az árvizektől, betegségektől, balesetekből, háborúkból stb. Ő nem ezt teszi, hanem azt ígéri, hogy megszünteti ezeket a körülményeket alapvetően. Azt ígéri, hogy a Földön olyan körülményeket teremt a közeljövőben, ahol nem lesz szükség megmenteni senkit, mert nem lesz mitől megmenteni. Olvasd csak el az Ézsaiás 65:17,21-25 vagy a Zsoltárok 37:9,10,29 ,vagy a Jelenések 21:3,4 verseket.

Természetesen ma is segít, de nem feltétlenül úgy, hogy csodát téve kimenekít valami lehetetlen helyzetből, hanem sok esetben úgy, hogy erőt ad neked, hogy elviseld. Filippi 4:13 "Mindenre megvan az erőm annak köszönhetően, aki erőt ad nekem."

2022. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen van, engem meggyógyított pedig az orvosok nem tudtak. Előtte is hittem az erejében, de azóta meggyőződésem hogy nála semmi nem lehetetlen.
2022. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5


Honnan tudod, hogy Isten gyógyított meg és nem a saját szervezeted gyógyította meg magát természetes módon?

2022. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!