Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nem átlátszó az iszlám?

Nem átlátszó az iszlám?

Figyelt kérdés
Mohamed csak azért találta ki az iszlámot, mert az arab törzsek háborúztak egymással. Ezért egy vallással kibékítette őket, hogy ők Isten kiválasztott népe és mások nem jól gyakorolják a vallásukat, ezért ők majd kijavítják. Arról nem is beszélve, hogy korábbi vallásokra épül...

2022. dec. 20. 18:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
92%

"Mi az hogy az utóbbi biztosan hamis?"

Egy egyszerű tény. Ami csak egy utólagos másolat és átirat, az nyilvánvalóan hamis, függetlenül attól, hogy amiről másolt, az igaz volt-e vagy sem.

Tényleg ennyi logikai érzéked sincs hogy erre magadtól rágyere?

2022. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
25%

Te tényleg ennyire hülye vagy?

Ha van egy történet amit te meghamisítva előadsz, én pedig azt mondom nem így történt és elmondom a valós történetet, az nem lehetséges szerinted? :)

2022. dec. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyszer az én sztorim volt előbb, fogalmából eredően nem lehet hamisítvány, hisz nem volt miről hamisítani.
2022. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
72%
De simán lehet hogy nem a valós sztorit mondod el hanem megváltoztatva. Én pedig úgy mondom el ahogy megtörténtét tehát az eredeti sztorit így hiába mondtad előbb, én mondok igazat.
2022. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek akár lehetne, de amíg nem mutatsz egy Koránt, vagy legalább valami szövegtöredékét, ami ősibb, mint a legrégebbi Biblia és Tóra maradványok, addig ez csak az esti mese kategória marad.
2022. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/110 anonim ***** válasza:
72%
Akkor felfogtad hogy marhaságot állítottál és a Korán állítása simán lehet igaz is miszerint a Bibliát meghamisították és a Korán állítása az eredeti és igaz. Igen vagy nem?
2022. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/110 anonim ***** válasza:
96%
Nem állítottam marhaságot, és sosem állítottam, hogy ne lehetne igaz a Korán állítása is. Csak épp a tények az ellenkezőjét bizonyítják. Lehetni hiába lehet valami, abból nem következik, hogy úgy van. Ami megjegyzem, már a sokadik súlyos szövegértési baklövés a részedről.
2022. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/110 anonim ***** válasza:
23%

Ez nem igaz mert ilyeneket irogattál hogy biztosan a Biblia igaz mert az előbb volt mint a Korán :) Szóval akkor végre beláttad hogy a Korán állítása is lehet igaz. Ez fantasztikus teljesítmény részedről. Egy 5 éves gyerek elsőre is felfogta volna.


Na most hogy ezt tisztáztuk, nézzük a tényeket. Te azt kéred mutassak korabeli Tórát és Evangéliumot. Ha ezt számonkéred az iszlámon, ugyanúgy számon kell kérned a zsidókon és keresztényeken mert az ő Tórájuk ezer évvel későbbi az Evangéliumuk pedig többszáz évvel későbbi. Mivel senki nem tud korabeli Tórát és Evangéliumot felmutatni, csak tárgyi és tartalmi hitelesség alapján lehet megállapítani kinek van igaza és ezek alapján egyértelműen a Korán a hiteles.

2022. dec. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
96%

"Ez nem igaz mert ilyeneket irogattál hogy biztosan a Biblia igaz mert az előbb volt mint a Korán"

Ilyet sem írtam. Tehát megint csak hazudozásra telik. Egy szánalmas fanatikus vagy.


"Te azt kéred mutassak korabeli Tórát és Evangéliumot."

Korabeli =/= korábbi. Még olvasni se tudsz? Röhejes...

2022. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 anonim ***** válasza:
72%

Olvasd vissza ha nem tudod mit írtál.



"Korabeli =/= korábbi. Még olvasni se tudsz? Röhejes..."


Miért kellene korábbit mutatnom? :) Most beszéltük meg hogy nem számít ki mondta előbb :)

2022. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!