Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hány éves kortól olvasható a...

Lucifer-666 kérdése:

Hány éves kortól olvasható a Biblia? Nem kellene neki egy piros karika?

Figyelt kérdés

Ezék. 32


3 Így szól az Úr Isten: Ezért kivetem rád hálómat sok nép serege által, és kihúznak téged varsámban.


4 És leterítlek a földre, a mezőség színére vetlek, és reád szállítom az ég minden madarát, s megelégítem belőled az egész föld vadait.


5 S vetem húsodat a hegyekre, és betöltöm a völgyeket rothadásoddal.


6 És megitatom áradásod földjét véredből mind a hegyekig, s a mélységek megtelnek belőled.


7 És mikor eloltalak, beborítom az eget, s csillagait besötétítem, a napot felhőbe borítom, és a hold nem fényeskedik fényével.


8 Minden világító testet megsötétítek miattad az égen, és bocsátok sötétséget földedre, ezt mondja az Úr Isten.


9 És megszomorítom sok nép szívét, ha elhíresztelem romlásodat a nemzetek között, a földeken, amelyeket nem ismersz.


10 És cselekszem, hogy elborzadjanak miattad a sok népek, s királyaik rémüljenek el rémüléssel miattad, mikor villogtatom fegyveremet előttök, s remegni fognak minden szempillantásban, kiki az ő életéért, zuhanásod napján.



2023. febr. 19. 00:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
A Biblia tele van mesékkel népirtásokról, brutális gyilkosságokról, vérfertőzésről stb. Így én 18+ karikát tennék rá.
2023. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senkinek sem kellene olvasni ezt a vérengzéstől, agressziótól népírtástól bűzölgő közben magát isteninek meg kegyelmesnek gondoló agymosó xart.
2023. febr. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!