Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Nekem és anyumnak van igaza...

Nekem és anyumnak van igaza vagy a hívő embernek???

Figyelt kérdés

ki írtam facera ezt: próbáld úgy élni, minden napod, mintha az utolsó napod lenne! legyél boldog, vidám, hisz az élet nem tart örökké! élvezz ki minden percet! 😉


anya ezt kommentelte nekem oda: Így igaz! Ne hallgass senkire, főleg az agymosott vallásos emberekre, már mondtuk neked már 100 X éld az életed! Úgy ahogy akarod! Nincs se menny, se pokol, se semmi! Élj mert egyetlen életünk van fiam! ♥️♥️😘


és a hívő ember pedig ezt írta oda; 1. Korintus 15:19 Ha csak ebben az életben reménykedünk a Krisztusban, minden embernél nyomorultabbak vagyunk.akinek van füle hallja akinek van szeme làtja.... most is mi történik a vilagban làtnotok kell: hàború folyik es egyre mélyebbre süllyed.... földrengés volt Törökorszagban ès Szíriàban ès több mint 50.000 ember meghalt rengeteg szörnyű..... És egy pillanat alatt....mostmàr mondjàk az ufókat is jöttek ...... jaaaa ès kezdtèk a vírusokkal.... nem mondja nekem ezt senki hogy normàlis ez termeszetes?... vègidők vannak kèrlek èrtsètek meg.... óràkig tudnék mesélni... persze nem szabad most depresszioban elni tàvol àlljon tőlünk! legyunk boldogok èberek làssuk hogy mi folyik a vilàgban ☹️


2023. febr. 19. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neki is, nektek is igazatok volt

Anyukád egy kicsit sértően fogalmazott, megértem hogy a vallásos embernek nem esett jól

Szerintem valahol meg kell találni a két véglet között az arany középutat

2023. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ne hallgass senkire, főleg az agymosott vallásos emberekre" ne haragudj, de anyud ritka bunkó ember. Nem szeretem amikor vallásos idézeteket, dolgokat mondanak nekem, de tiszteletben tartom azt,hogy valaki vallásos. Ilyen komment után anyudnak nem tudok igazat adni. Egyszerűen tapintatlan.
2023. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád bunkó volt.


Ezenfelül, szerintem nem jó hozzá állás az, hogy ne hallgas senkire csak élj a mának.

Mindentől függetlenül szerintem fontos az, hogy megmaradjunk jó embernek.

Aztán ott van az is, hogy ha minden napot úgy élsz, hogy az az utolsó akkor minek spórolnál, fizetnéd a számlákat, mennél be dolgozni, ....

Ha így jársz el akkor pillanatok alatt a híd alatt kötsz ki. Meg kell találni az egyensúlyt, hogy ne mindig csak a jövőben élj és ne is csak a jelenben.



Ezenfelül pedig nem rég volt egy válaszoló gyakorin aki az általad vallásos ember által írtakkal nagyon egybevágó dolgokat írt és a stílusa is nagyon hasonló volt.

Az egész kérdésből nekem az jön át, hogy kitaláltál egy gyenge kamu történetet, hogy így írhassad ki egy kérdésben a nézeteidet amik valójában azok amiket lejjebb írt az állítólagos hívő személy.

2023. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lucifer-666 ***** válasza:
0%
Szerintem csak neked volt igazad...
2023. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Reflektálva a 3as hozzászólásra, nekem is furcsa ez az n-edik "mit gondoltok, ezt írta egy hívő" típusú kérdés...
2023. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

- József Attila -


KÉT HEXAMETER

Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes! Kiterítenek úgyis.



https://www.youtube.com/watch?v=Y9RnXQmO62g&t=36s

2023. febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Tudod mit mondott Luther Márton, a nagy reformátor, aki igazán mélyen vallásos volt?


"Ha tudnám, hogy holnap meghalok, ma még elültetnék egy fát."

2023. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!