Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Valami gebasz van az agyamba,f...

Valami gebasz van az agyamba,felborult a kémiája és egyáltalán nem érzek szeretet gyogyszer nélkül? Az egyház milyen szeretetről papol. Arról ami a biokémiai folyamatok eredménye?

Figyelt kérdés
Kiver a víz ha meghallom, hogy szeretet. Egyrészt azért mert én nem érzek szeretet másrészt meg tudom, hogy a szeretet az egy eltanult viselkedési formával örvözött biokémiai folyamatok eredménye. Direkt nem vallásos rovatba tettem fel. Nem akarok provokálni senkit. De azért érdekes lehet ha esetleg jönne máshonnan is szeretet

2023. márc. 6. 14:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A „Lucifer-666” nevű felhasználó a szeretetről papól? (Érted, papól...) Ez kissé ironikus. :)
2023. márc. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*papol
2023. márc. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!