Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Értelmes döntés, hogy 7...

Értelmes döntés, hogy 7 milliárd forintot kiad az ország a papi kényeztetésére-üdültetésére?

Figyelt kérdés

Komolyan, 7 milliárd forintból inkább rendeznék az egészségügyet vagy bármely szociális problémát, van elég javítandó szerintem....csak szerintem?

Erre parádéztatják a papit, aki nulla hasznot hozott...egy pék legalább kenyeret és tanáccsal gazdagított volna..., de ez...



2023. máj. 2. 19:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Egy normális társadalmi kiadás ott kezdődik flancra, amikor a biztonság, egészség, oktatás, közellátások rendben, aztán jöhet a szórakozás, az az a papi mutogatása...


Ha a hitbirkáknak egy csuhás integető kell, akkor fizessék maguknak külön, mint a tűzijátékot is kellene ugyanígy.

2023. máj. 3. 12:00
 12/22 anonim ***** válasza:
13%
Egyetértek.
2023. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

Téged nagyon felzaklatott kérdező a pápa látogatása, hogy napok óta írod ki vele kapcsolatban a kérdéseidet :)

Remélem azért, hogy lassan sikerül megnyugodnod, a vérnyomásod is lassan helyreáll, ha nem, akkor javaslom, keress fel egy szakorvost, aki fel tud írni hatékony idegnyugtatókat.


"akkor fizessék maguknak külön"

Megfizetik, a katolikus jelenleg még mindig a legnagyobb társadalmi csoport, az általuk befizetett adó messze fedezi ennek költségét. Sőt szinte csak filléreknek hat ez a 7 milliárd.

2023. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%

Én továbbra is csak a gyakorló katolikusokat tartom számon,nem azokat akik csak azért mondják magukat annak mert csecsemőként a szüleik megbillogztatták a pappal őket.

Úgy már nem lesz ez olyan nagy szám.

2023. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

#14

Szerintem hamarosan megérkeznek a KSH adatok és kiderül. Így nem kell becsapós vagy másokat becsapatós egyéni vélelmekre alapozni.

2023. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
39%
Fú, az a Fiat 500-as is itt pöfékelt fel-alá, amiben ült. Igazi fényűzés volt az is...😃
2023. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

15

Az van,hogy akit megkeresztelnek és onnantól(csecsemőkor) egyáltalán nem érdekli a vallás,azok is mondjuk katolikust mondanak népszámláláskor.Talán pont a kormány agitálása az ami mérsékelte ezt a beidegződést.

2023. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
24%

#17

Úgy látom, te már előre magyarázkodsz, ember, még ki se jöttek az adatok, minek előre magyarázni a bizonyítványt? :D

Várjuk már meg legalább.


Amúgy én meg olyanokat is ismerek, akiket katolikusnak kereszteltek, de nem tartják egyáltalán vallásukat és nem is vallják magukat annak.

2023. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Elnézve, hogy sokszor a saját paptársai nem állnak ki a pap mellett, így az ő lelki éppségük megőrzése is lehet szempont, hogy ne csak békepapok legyenek.
2023. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
43%

Kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni.

Bár mindegy, eléggé leminősiti magát a kérdéseivel meg kommentjeivel.

2023. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!