Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mi a véleményetek a The...

Mi a véleményetek a The Chosen (Kiválasztva) című Jézus film sorozatról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=K1-FoFj8Jbo

[link]

[link]


Szerintem zseniális alkotás. De csak az első két évadot láttam, a harmadikat még nem.



2023. máj. 11. 23:33
A kérdező szavazást indított:
nem láttam, nem tudom
láttam, tetszik
láttam, nem tetszik
néztem, de nem láttam :D
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eddig a legjobb filmes alkotás ami Jézusról szól. Főleg, hogy nem Hollywood áll mögötte és mégis minőségi. De ezért is lett ilyen jó mert nem a netflix meg ilyenek csinálják, hanem igazi keresztények.
2023. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ember...hol látható??
2023. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

[link]

2023. máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


A Jézus ábrázolások számomra mindig kicsit problémásak teológiailag, ugyanakkor azt kell mondjam, hogy ez a sorozat nagyon jól meg van írva és tudom nagy része az írók fantáziájának gyümölcse (a tanítványok háttértörténete, motivációjuk, stb), mégis nagyon jó evangelizációs lehetőségként tekintek rá, és azt kell mondjam, hogy minden teológiai problémám ellenére, nagyon szeretem a sorozatot. Nekem aki keresztények között nőtt fel, Jézus Isteni oldala sokkal megfoghatóbb volt, emberként kicsit távol állt néha, de a sorozat nagyon jól megerősítette az Úr Krisztus emberi oldalát bennem és igazán el ültette a vágyat a szívemben, hogy az örökkévalóságot a jelenlétében tölthessem.

2023. máj. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm a linket, nahát jól eltüntették ezt a filmet, én még ingyen láttam mist meg gizethetnék érte.


Nyugaton a helyzet változatlan.

2023. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#5

Továbbra is ingyenes. Csak van lehetőséged támogatni neked is a gyártási költségeket, ha szeretnéd.

2023. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!