Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Bizonyítékok hogy isten létezik?

Bizonyítékok hogy isten létezik?

Figyelt kérdés
Már csak szeretnék bizonyítékokat is hogy istenlétezik nem csak pletykákat hogy isten létezik hinni kell benne.Attól hogy csak hiszünk benne attól az nem létezik.

#Isten #pletyka #bizonyíték #Hol volt isten? #Hol volt isten akkor?
2023. júl. 4. 21:09
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

40

Értem. Tehát te sem gondolod komolyan, hogy több válaszoló lenne csak szórakozól.

2023. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
Isten létezik vagy nem ez olyan kérdés, mint ha egy vak embernek próbálná valaki elmondani valaki, hogy néz ki a kék szín.
2023. dec. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
18%

21-es! Az szép! A hívőt nem vezetheti a tudomány?

Neked hány diplomád lett,mire megtanultad hogy a kanalat kést/villát a tányér melyik oldalára kell tenni?

2023. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
0%

21-esnek igaza van "Isten létét tudományosan bizonyítani nem lehet, ugyanakkor cáfolni sem."

Ez olyan, mint most mondok egy példát, hogy valaki egy vak embernek próbálná elmondani, hogy hogy néz ki a kék szín.

2023. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, de szerintem régen a papok valamin dolgozhattak, hogy valamiket kitudjanak találni mitológiákat, hogy valamivel az embereket sarokba tudják szorítani, vagyis megfélemlíteni, hogy ne legyenek tömeges gonoszságok a földön.

Most már lassan, hogy Isten mindent lát, az az 1 szem valami már lassan alig hiszem el, hogy mindent látna.. valamit szerintem a papoknak kikellett eszelni meg a mennyországot és a poklot is emberek a papokkal együtt eszelhették ki. Hogy az embereket félelemben tudják tartani, azaz valamivel sarokba szorítani az embereket, ezekkel a megfélemlítéssel, hogy ha nem leszel jó akkor pokolra kerülsz, ha meg jó leszel, akkor mehetsz fel a mennyekbe... hogy valamivel kisajtolják az emberekből, hogy legyenek jók az emberek, hogy ne legyen annyi káosz és botrány a földön.

Ergó valamivel védekezni kellett a gonoszság ellen, mert az ember milyen teremtmény, sunyi, aljas, aggresszív, lázadó és bosszúálló teremtmény az ember.

Én szerintem halál után, nincs semmi, akit egyszer elmar a halál, az már nem fog tudni újból vissza jönni a földre.

Meg már nagyon sokan nem félnek az emberek, inkább lázadnak, isznak, drogoznak a fiatalok is meg a középkorúak is isznak meg minden, lassan már úgyis a gonosz érdekemberek fogják uralni a világot, mint a jók.

2023. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

#44

Minden állítás amelyet nem támaszt alá bizonyíték, ki lehet dobni indok nélkül.

2023. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

Isten és Jézus Krisztus meg az ördög.. Ez egy Legenda, amivel még akkoriban ezzel félemlítették az embereket.

És ez szétterjedt országokba is, mindenhova.

Így jutott el a hagyománya a Legendának, amivel még akkoriban azzal félemlítették az embereket.

dec. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
0%

Ha a személyes véleményemre kíváncsi valaki, akkor az ISTEN meg az ÖRDÖG mind-mind az ember saját magának, aki soha nem csinál tudatosan rosszat, az égadta világon senkinek, hanem csak jól és okosan, ügyesen gondolkozik és jól éli az életét az az Isten saját magának, mert pozitív, pozitívan és jól gondolja át a dolgokat, mit, miket hogyan csinál, hogy cselekszik és nem tesz másoknak rosszat és jól, okos ésszel gondolkozik, az mindig csak sikeres és szerencsés ember lesz, ezért az az Isten saját magának.


A rossz ember, aki gyilkol, vagy bánt másokat az az ördög a sátán a rossz ember, aki gyilkol meg tudatosan bánt másokat, de azok sikertelen és szerencsétlen emberré teszik magukat a rossz emberek, mert a rosszat úgyis visszakapja az ember, ha nem pont attól kapja vissza a rosszat az ember, akinek ártott, majd egy olyan ember agyalja majd meg, aki nála erősebb és annál lesz majd védtelenebb a rossz ember. Meg aki gyilkol, bűnözik és buta, börtönbe kerül és majd ott is bántani fogják a cella társak és ott sikertelen, szerencsétlen ember lesz a rossz ember.


Szóval ha a személyes véleményemre kíváncsi valaki, akkor az Isten, ördög mind az ember saját magának, aki okos, sose tesz rosszat még véletlenül se másoknak, és minden terveket, mit hogy fog csinálni, mihez hogy áll hozzá, ügyesen gondolja át a fejében a terveket, a dolgokat az az Isten magának a jó és okos ember és önmagát sikeres emberré teszi. Szerencsés lesz a jó ember. És a rossz beképzelt, buta ember pedig az ördög és a rosszat is a cselekedetei, szándékai iránt, ő ugyanúgy a rossz ember visszakapja a rosszat és majd ő lesz védtelenebb és annak lesz akkor pokol az élete. ISTEN, ÖRDÖG mind az emberek saját maguknak és a halál után nem lesz semmi, nem kerül senki sehova mennybe vagy pokolba, hanem mindkettőt az emberek csinálják meg maguknak de még itt a földi világ életben!!!


Halál után az lesz ugyanúgy, ami születés előtt.

jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy kicsit csúnyán és gázosan fog hangzani, de én szerintem itt a menny és pokol csak félelemben tartás csak, hogy az emberek NE lázadjanak, ne bántsák egymást, ergó ne legyenek tömeg verekedések, azaz vérfürdő a földön.


Szerintem valamit régen elkellett az emberekkel hitetni, csak hogy az emberek ne bántsák egymást, ne bosszúljanak stb.


Én szerintem nem lesz semmi a halál után, mindenki úgy döglik meg, ahogy.

Amilyen a stílusa valakinek, amilyen a vére és genetikája úgy se tudnak senkit se megváltoztatni.

Mindenki amilyen, ő már úgy döglik meg, ahogy.

jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!