Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ordítva lehet imádkozni?

Ordítva lehet imádkozni?

Figyelt kérdés

A szomszédban van egy muki, hajnali fél 5kor mondja...üvölti a reggeli imáját, de úgy ordít, hogy felveri a fél környéket. Az a sírós üvöltés, mintha kukoricán térdelne.

Nem néz ki úgy, aki elfogadna egy jó tanácsot és én se nézek ki úgy, mint aki adna neki egyet, szóval Istennel kéne megvesztegetnem, ehhez kéne néhány érv.



2023. aug. 7. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Hihető nagyon :)

Már messziről fel lehet ismerni téged kérdező.

2023. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Legszívesebben én is ordítanék ima közben. Nézd meg a híreket :'(
2023. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Mohamedánokra jellemző.

A keresztények nem kiabálnak, csöndesen, vagy némán fohászkodnak.

2023. aug. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező, annyi zajforrás van a mai világban, pont ez zavar?


3. Hát ebben semmi igazság nincs. Sajnos a katolikusokat teljesen azonosítod a keresztényekkel, és ez nagy tévedés. Lehet ordítva imádkozni, miér ne? miért baj? mégis scak jobb, mint ha valaki sose imádkozik.

2023. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1: Tök jó, hogy felismersz, a kérdés már csak az, hogy honnan? A buszról?


2: Miért? Melyik hírekről van szó?


3: Nem mohamedán szerintem, olyan keresztényien kiabál "Isten bocsájtsd meg vétkeimet!"..."Tudom, hogy nem vagyok tökéletes, és sokszor hibázom, de szeretnék jobb ember lenni!"..."Nélküled semmi se vagyok!"..."Adj nekem kegyelmet és békét ebben a napban!" ilyeneket - ha nyitva az ablak jobban áthallatszik.


4: Pont ez zavar, mert közvetlen mellettem szól a nap nagy részében csendes környéken.

2023. aug. 7. 21:00
 6/13 anonim ***** válasza:
2023. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

ha ez nem kamu, akkor:

lehet orditva imadkozni, de elvileg van valami szabaly, hogy lakott teruleten hanytol hanyig csendben kell lenni

alternativakent fuldugo

2023. aug. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Mond meg neki,hogy istennel nem az a baj hogy süket,hanem az,hogy már rég félretette a telefont.
2023. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szp72 ***** válasza:
71%
Lehet ordítva imádkozni, ha ez valakinek valamiért fontos, de ha ezzel másokat zavar, akkor keresni kéne valamilyen megoldást.
2023. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Katolikusoknál ilyen nincs. Talán siket.
2023. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!