Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények miért ítélik...

A keresztények miért ítélik el azokat a párokat ahol két azonos szülő van? A gyerek biztonságban van ott, nem bántják a keresztényeket sem.

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 17:13
1 2 3
 1/24 Szervizmérnök úr ***** válasza:
91%
Mármint azonos nemű.
2023. szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Egyébként keresztény szemszögből teljesen érthető. Bár ők elsősorban a természetellenesség irányából közelítik ezt meg, gyakorlatilag egy gyereknek szüksége van az anyai és apai mintára is.

Nyilván az is valószínű, hogy jobb egy értelmes meleg párnál felnőni, mint idióta / mentális sérült heteróknál.

Úgyhogy nem kellene ebből problémát csinálni és a kormány politikáját sem kellene rosszindulatúan kiforgatni.

Senki nem bántja itt a melegeket, ellentétben olyan országokkal, ahol beszivárognak olyan idegen kultúrák, akik meleggyűlölők is.

2023. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Én nem ítélem el őket, jobb, mint egy állami gyermekotthonban.
2023. szept. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
az Ige szerint ellentmond a teremtés rendjének!
2023. szept. 16. 18:50
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát ha tudsz nekem ilyet idézni, akkor elmegyek és kezedet megcsókolom...
2023. szept. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

26Ezért Isten átadta őket gyalázatos szenvedélyeiknek. Asszonyaik ugyanis elcserélték a természetes érintkezést a természetellenessel. 27Hasonlóképpen a férfiak is, elhagyva a természetes együttélést az asszonnyal, egymás iránt gerjedtek vágyra, férfiak férfiakkal ocsmányságot műveltek; és így elvették eltévelyedésük illő bérét.



Nem árt olvasni a Bibliát ;)

mik nem derülnek ki!

2023. szept. 16. 20:13
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

#6

Olvasni nem árt, de az olvasás önmagában kevés, ha valaki annyira hülye, hogy se az idézett részt, se saját kérdését képtelen értelmezni ;)


De amúgy a kérdés alapján te láthatóan nem vagy keresztény, miért akarod megmondani, hogy nekünk mit kell kötelezően elítélni?


Vagy te vagy a szokásos ócska provokátor troll?

2023. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Én keresztény vagyok. Ha nem keresztény, akkor mi? Darwin követője, sátánista? :D
2023. szept. 16. 21:04
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

#8

Keresztény biztos nem vagy, ez már kiderült, a kamu kérdésed célja pedig egyszerű provokáció, gyűlöletkeltés.

2023. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményedet. A hit és a vallás személyes dolog, és mindenki másképp gyakorolja. Az én hitelvem számomra fontos, és igyekszem az alapelvek szerint élni.

Mindannyian hibázunk időnként, és igyekszem fejlődni és közelebb kerülni Istenhez minden nap. Köszönöm, hogy emlékeztettél erre.

2023. szept. 16. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!