Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az evangélikusoknak milyen...

Az evangélikusoknak milyen tabu témáik vannak ? Amin kiakadnak ha megemlíted őket?

Figyelt kérdés
Pl. a katolikusoknak ott vannak a pedofil papok, inkvizíció vagy a búcsúcédulák. Hinduknál a marhahús evés, a muszlimoknál a disznó. Muszlimoknál még ott van Mohamed humorizálása, amit halálos bűnnek vesznek. Zsidóknál meg ott vannak a nácik.
dec. 13. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Az evangélikusoknak Orbán, aki mindig el akarja lopni a nekik járó pénzt, és bezáratni a hajléktalan szállókat, és az iskoláikat.
dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Izrael. Ha szidod Izraelt azon kiakadnak.
dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
A szex, nem dugnak, csak ha szaporodni akarnak.
dec. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pl. a katolikusoknak ott vannak a pedofil papok, inkvizíció vagy a búcsúcédulák."

Katolikus vagyok, számomra egyik sem tabutéma, beszélek róla, ha szóba kerül.



Nincs sok evangélikus ismerősöm (összesen 2), de egyikkel sem éreztem semmilyen tabutémát.

Szerintem nem felekezet, hanem alapvetően emberfüggő, hogy mit tabusít.

dec. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Évekig jártam evangélikus gimibe, nem nagyon találkoztam ilyen dolgokkal. Talán Luther kétes dolgai, pl antiszemitizmusa, vagy idős kori hülyeségei.
dec. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért kérdezed? Vannak még evangélikusok?
dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

"Zsidóknál meg ott vannak a nácik."

???

A zsidók ezt tabusítják?

Ők foglalkoznak leginkább a témával, ne viccelj már... :))

dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

4.Hsz!


Valóban emberfüggő,de amikor azt írom,hogy a szentek-köztük Szűz Mária- imádata "hullaimádás",amit a Biblia szigorúan tilt,neked is kinyílik a bicskád a fiókodban.

dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ha hazug rágalmakat vetnének fejemhez, nekem is kinyílna a bicska a zsebemben, persze csak átvitt értelemben, mert nincs bicskám, se más fegyverem.

dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
Az evangélikusoknak ott van a nőzaklató Donáth papa, a leszbi lányával.
dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!