Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Miért küldenek minden egyes...

Miért küldenek minden egyes kiirt kérdésem után sablon üzenetet privátban a jehovisták? Vagy van nekik spam üzi küldöjük,vagy ember van ezek mögött?

Figyelt kérdés
febr. 21. 15:23
1 2 3
 1/23 Lucifer-666 ***** válasza:
90%
Letudják a keretüket.
febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ja,igen náluk teljesitmény alapú jutalom és pozició van.
febr. 21. 17:38
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Mert úgy nem kapnak 'Nem hasznos' értékelést a válaszukra
febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
19%

Szia.

Még mindig nem jehovista vagyok.

Nem szoktam "sablon" szöveget küldeni senkinek. Bár volt, hogy válaszoltam privátban olyan kérdésekre, amit az előzőtt meg, hogy nekem írtak privát üzenetet.

Nem használok sablon szöveget, hanem a saját szavaimal igyekszem elmondani a tanultakat. Ha nem egyszerű a magyarázat, akkor szoktam segítséget kérni a fogalmazáshoz.

febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4es miért nem vagy jehovista? Mert az egyesület kinevezte magát ---jehova tanuinak--- attól még nem helyes az elnevezés. A jehovista az találóbb.
febr. 21. 19:58
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Szia

Nem a Testület nevezte ki magát, hanem Isten hagyta ezt jóvá azoknak, akiket a céljaira fel akar használni a földön.

Ugyanakkor ez egy prófécia is, aminek valamikor be kellett hogy teljesedjen.

Jehova, a személyes tulajdon neve Istennek, és Róla tanúskodunk.

Ahogy Jézus is ezt tette, és a Jelenések könyve Hű tanúnak nevezi, ahogy mindenkit, aki Isten munkájában foglalatoskodtak.

Simeon, vagy is Péter a következőket prófétálta:

(Cselekedetek 15:14) 14 Simeon részletezte, hogy Isten hogyan fordította először a figyelmét a nemzetekre, hogy népet szerezzen közülük a nevének.


Korábban az Izraeliták voltak tanúi Istennek, Ők képviselték, mint választott népe. Sajnos ezt a kiváltságukat elvesztették, amiért önként felrúgták a szövetséget Istennel.

az utolsó napokra vonatkozóan ezt olvassuk Ézsaiástól:

(Ézsaiás 2:2, 3) 2 Az utolsó napokban Jehova házának hegye szilárdan áll majd a hegyek teteje fölött. Magasabbra emeltetik a domboknál, és minden nemzet oda fog özönleni. 3 Sok nép jön el, és ezt mondják: „Jöjjetek, menjünk fel Jehova hegyére, Jákob Istenének a házához! Ő oktatni fog bennünket az útjaira, mi pedig az ő ösvényein járunk.”. . .


Isten minden nemzetből valókat választ magának, hogy ezeket megtegyék, és Tanúskodjanak Róla, ahogy Jézus is megtette.

(Jelenések 1:5) . . .Jézus Krisztustól, aki „a hű tanú”, . . .

Jézus sem magáról tanúskodott, hanem az Atyjáról.

(Jelenések 3:14) . . .Ezeket mondja az Ámen, a hű és igaz tanú, Isten teremtésének a kezdete:...


(Cselekedetek 10:34, 35) 34 Péter ekkor beszélni kezdett, és ezt mondta: „Most már világosan látom, hogy Isten nem részrehajló, 35 hanem minden nemzetből elfogadja azokat, akik mélységesen tisztelik őt, és igazságosan cselekszenek.

A tiszta imádatot Jézus támogatásával helyre állítja, és begyűjti azokat, akik helyesen viszonyulnak az örök élethez.

Ezért nevezik Jehova Tanúinak. Ha Isten nem értene ezzel egyet, akkor nem viselné senki, ahogy sokáig nem is lehetett.

febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6 os hozzászólás nem egyszerűen primitiv és egyszerű,már nem is csodálkozom miért van ott olyan sok félrevezetett ember,a legtöbbjük olyan egyszerű mint a vas szög.



---Nem a Testület nevezte ki magát, hanem Isten hagyta ezt jóvá azoknak, akiket a céljaira fel akar használni a földön.---


Ezzel a hozzászólással azt mondod,hogy minden egyház és gyülekezet és Isten követő ember jehova tanuja,csak ők sem tudnak róla?


Sajnos de ezt a nevet ők adták maguknak,ki kell hogy ábránditsalak.

febr. 21. 20:34
 8/23 anonim ***** válasza:
59%

"Miért küldenek minden egyes kiirt kérdésem után sablon üzenetet privátban a jehovisták?"


Akkor úgy látszik nem csak én vagyok ezzel így egyedül. xD

febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

---A tiszta imádatot Jézus támogatásával helyre állítja, és begyűjti azokat, akik helyesen viszonyulnak az örök élethez.---


Mi ez a baromság??????


Te most miről beszélsz?


A Kereszténységben ez ugy történt,hogy Jézus mint áldozati bárány hozott egy áldozatot minden ember bűnének a megbocsátására,nem kell vezekelnie meg semmit tennie,csak egyet kell és van bűnbocsánat. Jézust elfogadni mint megváltót és hinni benne. Ezt a sok ökörséget te tanultad vagy magadtól mondod. :-)

febr. 21. 20:37
 10/23 A kérdező kommentje:
6-os hozzászólást kinyomtattam,ez mindent visz.
febr. 21. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!