Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Kanada az újabb bizonyítéka...

Kanada az újabb bizonyítéka annak, hogy keresztény és ateista nem élhet meg egymás mellett egy társadalomban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=r1NY_YsF35k



https://www.youtube.com/shorts/6AFVdy4rseg



Ezek alapján, a gyanúm mely szerint a kereszténység és az ateizmus nem férhet meg egymás mellett, újabb bizonyítékok támasztják alá.


Nem egymásnak uszítani, gyűlöletet kelteni vagy provokálni akarok én ezzel a kérdéssel. Hanem értelmesen érvekkel, és helyes meglátások alapján tárgyaljuk ki a jelenséget.



márc. 24. 12:03
1 2
 11/13 Darkmoon80 ***** válasza:

Szenilis is vagy???

SOHA nem volt fiam, soha nem írtam ilyet...


Persze, megpróbálhatod igazolni a vádaskodásodat (mármint azt, hogy hazudok), ha nem akarsz te magad ostoba vádaskodóként megbélyegeződni, csak nem fog sikerülni!!!


Látom szeretnél fogást találni rajtam? Kevés vagy hozzá!


Egyébként attól még hogy édesanyámnak nagy vágya, hogy megtérjek, ez nem jelent közöttünk diszharmóniát, főleg nem ellentétet.

Normális családban az egymás iránti szeret és az elfogadás a fontosabb, és nem a hitbéli beállítottság...

Persze, gondolom ez számodra elképzelhetetlen...

márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Persze, megpróbálhatod igazolni a vádaskodásodat (mármint azt, hogy hazudok), ha nem akarsz te magad ostoba vádaskodóként megbélyegeződni, csak nem fog sikerülni!!!"



Nem akarok én semmi rosszat, Darkmoon80.



Én úgy emlékszem azt mondtad, hogy korábban volt egy ateista feleséged, akitől született egy gyermeked, aki szintén ateista lett. Majd elváltatok, hozzámentél egy keresztény nőhöz, akitől szintén született gyermeked, aki hívő református lett. Úgy rémlik, mintha ez utóbbi gyermeked leírásodban fiú volt.


Erre emlékszem, ezt állítom. Nem akartalak hazugsággal megvádolni.

márc. 25. 15:59
 13/13 anonim válasza:
A vallási ellentétek kitűnően alkalmasak arra, hogy a bankárok, üzletemberek, pénztárcáját gyarapítsák.
márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!