Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ateisták! Megköszönhetem a...

Ateisták! Megköszönhetem a nem létező tökéletesen jó Istennek, hogy annyi kérdéssel jövök itt, amennyivel csak tudok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Azt vallotta, hogy az ateizmus kegyetlenségét lehetetlen feldolgozni, ha az ember nem bízik a jó jutalmában vagy a gonosz büntetésében. Az emberben levő gonoszság mélységét ugyanis nem korlátozza semmi. Wurmbrand kommunista kínzói gyakran hangoztatták: „Nincs Isten, nincs jövő, nincs büntetés a gonoszért. Meg tudjuk tenni, amit akarunk.” Hallottam, hogy egy kínzó még azt mondja: “Köszönöm Istennek, akiben nem hiszek azt, hogy megélhettem ezt az órát, amikor is minden szívemben lakozó gonoszságot kifejezhetek.”


(Kálvinista apologetika)


márc. 30. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Azt köszönsz meg és annak, amit és akinek csak akarsz.
márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
és amikor csak akarok?
márc. 30. 17:57
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Inkább köszönd a moderátoroknak, hogy nem penderítettek még ki innen.

De ha folyamatosan ateistákat provokáló kérdéseket írsz ki, akkor még megtörténhet.


Ha kérdésed van az ateisták felé, írj ki normális kérdést! Ne ilyen értelmetlen provokatív semmiket.......

márc. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne provokatív ?
márc. 30. 17:59
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
He? Mi bajod van? Tegyél fel normális kérdéseket vagy takarodj innen!
márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ez filozófia kérdés.


Mi az élet értelme ha nincs Isten?

márc. 30. 18:02
 7/23 anonim ***** válasza:
14%

"Mi az élet értelme ha nincs Isten?"


Ateistáktól ne várj túl sokat. Én csak annyit kértem, vázolják fel az ateista világképüket de még erre sem voltak képesek.

márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Az ateizmus annyit jelent, hogy az ember nem hisz istenek létében. Mit kell ezen felvázolni?
márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

"az ateizmus kegyetlenségét"

Ezt elmagyaráznád? Mitől lenne kegyetlen az ateizmus?


"kommunista"

Mi köze a kommunizmusnak az ateizmushoz?


Szerintem, ha itt akarsz kérdezni, legalább minimális tudást szedj össze a témában, és ne provokálj.

Egyrészt kirúgnak érte, másrészt lejáratod a vallást. Vagy ez a célod?

márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Olvassál te is történelmet :(


Ez olyan mint amikor a kereszténységet támadják a véres történelme miatt miközben semmi közük sem volt a kereszténységnek. Jézus a szeretetet hirdette.

márc. 30. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!