Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Istennek milyen a szexuális...

Istennek milyen a szexuális orientációja?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Isten kukkolni szeret. Azon belül pedig mindent. Szereti nézni amikor alszol, szereti nézni amikor fürdesz vagy a WC-n vagy. Szereti nézni amikor valaki kielégíti magát vagy másokat. De azt is szereti nézni amikor az emberek éppen szenvednek és haldokolnak. Szereti nézni amikor valaki egy bomba darabokra szaggat.
ápr. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lucifer-666 ***** válasza:
51%
Pánszexuális, de ha az emberek állatok és Mária meg Jézus édes anyja, akkor zoofil is lehet.
ápr. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
62%
Ateista vagyok, de szerintem a bibliai istennek, akit mi ismerünk nincsenek szexuális vágyai, libidója, és nem lesz "kanos". Máriát sem szex útján termékenyítette meg, szóval ez a kérdés szerintem értelmetlen.
ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3


Szóval impotens?

ápr. 17. 13:09
 5/6 anonim válasza:
100%

Ezt sem mondanám, mivel Máriát mégis csak megtermékenyítette. 😂

Plusz neki nem is lehet olyan szervi, mentális elégtelensége, ami kiválthatná az impotenciát.

ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
A teológiai vélekedések szerint a földi szexualitás nem releváns a mennyei lények - így pl. az Atyaisten esetében sem, erre utal pl. Jézus Mt 22:30-ben.
ápr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!