Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A vallások még hogyhogy nem...

A vallások még hogyhogy nem haltak ki ha előfordulnak bizonytalanságok, csalások, téveszmék? Mégis miből gondolják, hogy van remény a halál után? Mi van ha csak egy pszichológiai téveszme, és nincs túlvilág?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Az ember képtelen elfogadni hogy vége van, ezért mitalált meséket. Menny, pokol, Valhalla, Hádesz, Seol, reinkarnáció stb.


De mára már tudjuk hogy nincs semmi a halál után. Páran látják a bizonyos fényt, de ez egy biokémiai reakció eredménye az agyban ahogy nem kap oxigént.

ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Nahát, ezt még senki sem kérdezte itt meg.
ápr. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

"Ha nem lenne Isten, ki kéne találni."

/Voltaire/

Ez az idézet mindent megmagyaráz...

ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Ennek két személy az oka.

Mind a két személy él, és hatással tud lenni az emberiségre.

Persze ebből csak az egyik fog megmaradni, a másik ítélet alatt áll, és hamarosan büntetést fog kapni, törvény szerint.

A "vallások" hamarosan megszűnnek, egy kivételével.

Mivel a törvényen kívül hatalomra került személy ellesz távolítva, ezért marad a tiszta egységes, Istennek járó imádat, és a vezetés is visszakerül a személyéhez.

ápr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szeretem engem a Jehova isten? Pedig keresztény vok.
ápr. 23. 11:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Pókember se sértődik meg ha Batmanes póló van rajtad.
ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5

Isten mindenkit szeret. Ezt abban fejezi ki leginkább, hogy hajlandó volt a fiával együtt áldozatot hozni az emberiségért.

A kérdés az, hogy Te szereted-e Jehovát?

Ha igen, mire lennél képes érte?

ápr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én szeretem Adonájt.
ápr. 23. 16:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd be.
ápr. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tehetem, mert csak.
ápr. 23. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!