Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A keresztények miért kritizáln...

A keresztények miért kritizálnak, ítélkeznek miután közlöm velük, hogy gyenge agnosztikus lettem? Miért nem segítenek, vagy imádkoznak értem?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki kritizált, és miben?
ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltételezhetö, hogy azért kritizálnak egyesek (nem A keresztények, mert a legtöbb nem is tudja, hogy létezel meg nem is érdekli öket), mert elmondod nekik, amit ök negatívnak tartanak. Ugyanis ha egy vallási közösségben valaki közli, hogy nem hiszi, hogy van isten, az érthetöen negatív megnyilvánulás.
ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy minden vallási közösség ilyen.

Főleg keresztény. Meg különben is, ha nem kérdezik, akkor miért mondjam nekik?

ápr. 23. 08:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Te ki vagy egy személyre hegyeződve, aki a tegnapi napfolyam elzárkózott további eszmecserétől, ugyanakkor megmondta, hogy mi a probléma nálad, és hogy indulj el, ha egyáltalán Isten közelébe szeretnél kerülni.


És neked ez nagyon nem tetszik. Ez az ember nem fog belemenni a parttalan, üres semmiről való locsogásba, mikor tengernyi olyan ember van aki értelmesen kérdez és valóban szeretné ismerni, vagy közelebb kerülni az Úrhoz. Más emberek ideje véges, tiszteld őket, hogy rád szántak belőle.Én egalábbis mindig igy gondolkodtam róluk amikor mások felé szolgáltak és nekem hirdették az Igét.


Nekem ez a véleményem.

ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*amikor mások felém
ápr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!