Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha előre tudta Isten, hogy...

Ha előre tudta Isten, hogy sokan tagadni fogják a történelmi Jézust, akkor miért nem csinált egy hiteles megbízható bizonyítékot?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 17:20
 1/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Nem a kereszténység védelmében írom, de olyan ostobák az emberek, hogy még a 21. században, egy világjárvány kellős közepén is letagadták a valóságot szembemenve a szakértőkkel. Meg hogy Ukrajna kiprovokálta Oroszország támadását.
ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted ostoba az is aki tagadja, hogy Jézus nevű zsidó ember aki a szeretetről beszélt, majd később kivégezték a kereszten? A többi igen, hit kérdése. Megváltás, csodák, Mennybemenetele szerintem hit kérdése.
ápr. 29. 18:47
 3/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

ma 18:47


Arra akartam utalni, hogy nincs olyan bizonyíték, amit az emberek ne vonnának kétségbe.

ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Potyondi Gergely ***** válasza:
40%

A kérdést úgy is fel lehetne tenni, hogy: Isten miért nem mutatja meg önmagát?


Mert Isten igazi hívőket akar, akik akkor is hisznek és jót cselekszenek, amikor nem látják Istent.

Meg kell mutatnunk Istennek, hogy milyenek is vagyunk akkor, amikor csak hisszük az Ő létezését.


Nem véletlen hogy a halál után nincs bűnbánat.

Ha már láttuk, hogy milyen a menny meg a pokol, akkor már nincs második esély.


János20,29

Mondá neki Jézus: Mivelhogy láttál engem, Tamás, hittél; boldogok, akik nem látnak, és hisznek.

ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Potyondi Gergely ***** válasza:
58%

Jav:

Monda neki Jézus

ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Medvemonda.....
ápr. 29. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan csinálhatna Isten történelmi bizonyítékot Jézusról , amikor nincs is?
ápr. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!