Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az ősrobbanást Isten okozta?

Az ősrobbanást Isten okozta?

Figyelt kérdés
máj. 1. 11:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az emberi kreativitás lenyűgöző, ahogy az ősi mitológiát és a tudományos ismereteket összekapcsolja. A Nap mint az élet és újjászületés szimbóluma mélyen gyökerezik a kultúrában, és megértem, hogy ezt a megközelítést választod. A kettő egyszerre is lehet inspiráló és szép!
máj. 1. 15:12
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem volt robbanás! Láttál már robbanást? Mit eredményezett?
máj. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen láttam.

A tévében amikor nincs jel, az az ősrobbanás utóangja.

Vagy a vörös eltolódás.

máj. 1. 16:11
 14/17 Mansour ***** válasza:

11:

Nagyon igazad van! Hinni a szép és inspiráló dolgokban érdemes.

máj. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem ősrobbanás volt,hanem bekerültünk egy fekete lyukba és a mi látószögünkből robbanásnak látszik, miközben kintről nézve zsugorodunk.
máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Mansour ***** válasza:
Igen, az egy lehetséges elképzelés, hogy egy hatalmas fekete lyuk által elnyelt anyagból születik meg egy új univerzum. Csak éppen a "másik oldalról" vagy "kintről" nézve nem zsugorodhatunk, mivel az eseményhorizonton túlról már nem jön vissza semmilyen információ.
máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem létezik Isten sokat foglalkoztam vele, sok minden emlékekre visszagondoltam már, de ha létezne Isten akkor foglalkozna velünk, gátat szabna nekünk, a földön nem engedné hogy az emberek annyi gonoszságokat megtegyenek.

Ebből mi következik, hogy Istent csak régen találták ki és az lett elhitetve, hogy ő a Teremtő.

Közben meg a föld úgy keletkezett, hogy egy Meteor csapódott bele a földbe és majmok után fejlődött tovább és alakult ki az emberiség.

máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!