Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Az 1914-es "jehova tanui"...

Az 1914-es "jehova tanui" jóslat mire vonatkozik,a világvégérre vagy Jézus visszajöveletére?

Figyelt kérdés
máj. 25. 09:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
27%

Azt mondták, hogy akkor jön el a világ vége. Persze volt már előtte is több jóslatuk ezzel kapcsolatban, melyek szintén nem váltak valóra.

Mivel hiába várták, ezért később kitalálták, hogy ekkor Jézus láthatatlan visszatérése történt meg. Lehet nem olvasták a Bibliában az erről szóló részt, mert ott szó szerint az szerepel, hogy minden szem látni fogja a visszatérő Krisztust.

máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Több jóslás is volt? Erről nem hallottam. Láthatatlan visszatérés? Erről sem. Tényleg nem szabad ilyen kritikus kérdést kiirni velük kapcsolatban mert töröltetik a kérdést? Kommentben olvastam. Nem tudtam,hogy itt elfogultak velük kapcsolatban. Most már mindegy ha törlik, törlik.
máj. 25. 10:34
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Örülj, hogy még engedték a moderátorok a kérdésed.

Most válaszoltam egy másikra és már törlésre került.

Komolyan érdekel?

Privátban megmagyarázom!

Jelezd.

máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
60%

Olvass utána ennek a storynak, Jehova Tanúi ugyanis 1935 óta léteznek, tehát nem jósolhattak semmit 1914-re.


Akikről te beszélsz, azok a Nemzetközi Bibliakutatók.

máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
17%
Ohhhh! LOL most erre vegyem a fáradtságot és irjak választ, vagy ezt is letöröltetik a jehovisták? Én viszont nem örülnék a 3assal ellentétben ha irnék egy választ és erre letörölné. Inkább várok! XD.
máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
21%

#4

Attól, hogy az ördögtorony társulat nevet váltott, még ugyanaz maradt.

máj. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

A Kérdezőnek nem lehet privátot írni, tehát letilthatták

Ugyanígy tiltásra kerülhetett az #5-ös kommentelő profolja is, mert neki sem lehet írni. Direkt megnéztem, hogy lehet-e nekik írni, mert onnan látszik a tiltás.

Mindkét profil ugyanazé az emberé lehetett: provokatív kérdéseket írt ki, majd egy másik profilról saját maga válaszolhatott a kérdéseire...

máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Bár, ha jól látom az oldalon a kérdéseket, van még más profilja is... Felesleges vele vitába bonyolódni, jelenteni kell/írni kell a moderátornak, hogy mit művel.

Ezt csak azok kedvéért mondom, akik válaszolgatnak neki. Ez az ember provokálni van itt, a kérdései nem igaziak.

Rólam meg annyit, hogy nem vagyok Tanú, és nem is értek velük egyet, de a provokációt elítélem. Sziasztok, vigyázzatok magatokra. #7 voltam.

máj. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
16%
Benned egy szakértő veszett el. Ja mégsem. Én tiltottalak azért nem tudssz nekem irni,de ha szeretnél akkor jelezd és a bannolást kioldom. Abban igazad van időnként van próbálkozás szabotálázs támadásra amit elhárit a renszerem. 3perc alatt visszaállit. Ide én addig irok ameddig én szeretnék. Ez nem pofára megy és nem elfogultság alapján. Egyébként nem is értem miért zavarok én itt sok vizet de nem is érdekel. Én ráérek,egy nyugdijas mérnök vagyok. Legalább a biztonsági rendszerem tesztelve lesz.
máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek a 8-as válaszolóval.


Én sem értek egyet minden vallások tanításával, de nem mocskolom, sértegetem a tagjait. Vagy unatkozik, vagy ezzel az emberhez méltatlan hozzáállásával akarja a feszültségét levezetni, vagy ami rosszabb, turbózni.

Sok ismerősöm van akik között vannak katolikusok, zsidók, reformátusok, sőt még ismerek nem egy hit gyülekezetbe járó embereket is.

Békében élünk egymás mellett.

máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!