Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A Jehováknál szokás még az...

A Jehováknál szokás még az úgynevezett kotonozó est?

Figyelt kérdés
2009. febr. 9. 16:53
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
51%

Semmi ilyesmi nincs náluk!Ezt valaki kitalálta,de fogalmam nincs miből jött ez le valakinek.Engem gyerekként ebben a vallásban neveltek,ma már nem tartozom közzéjük.Esténként amikor a királyság terembe mentünk,előadásokat tartottak olyan személyek akik nagyon tapasztaltak és olyan témákról ami minden nap mindenkivel előfordul.Érdekes tud lenni egy ilyen előadás és tanulságos.Vannak kiadványok amiből valaki feolvas részleteket és azt közösen,hogy mindenki megértse megbeszélik,ez történik ott esténként.

Remélem tudtam segíteni!

2010. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
46%
xd mikor és hol van ilyen tapogatóest? nem vagyok jehova de szívesen elmennék egy ilyenre:d
2010. jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
36%
hülye vagy???? soha nem is volt nem is van és nem is lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ekkora baromságot!!!!!!
2010. júl. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
22%
Ez baromság! Nincs ilyen hogy matató est, soha nem is volt! Ha nem hiszed, menj és nézd meg magad. Sok városban van királyságtermük, és bármelyikbe is mész, ilyennel nem nem fogsz találkozni. Aki azt mondja hogy volt ilyenen, Jehova Tanúinál az hazudik.
2012. márc. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Nikuu válasza:
9%

sok gyökér azt se tudja merre van arccal..azt itt osztja az észt.

nekem rengeteg Jehova Tanu ismerosom van.. némelyik sokkal jobbfej mint akàrki.. ugyhogy semmi baj ezzel az egésszel.

nincs semmi ilyen est..meg stb.ez sok idiota kretén agyszüleménye.

mikor összegyűlnek akkor Bibliàt olvasnak stb..

jobb lenne ha elötte tisztàba lennétek az alapdolgokkal ezzel kapcsolatba pofázás helyett. utàna lehet nyomni az okosat!;)

2013. jan. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 jobbikostibi ***** válasza:
Nincs kottonozó est. Motoszka est van.
2018. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Igen, van
2018. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 fanyar2 válasza:

" mért ne lehetne ha gruppen parti is vaan akkor mért nee lehetnee elvégre azok is emberek "jo " kis társsaságbaan"

Mert a te fantáziád világi

Az náluk másként működik

Azért ne lehetne mert Nincs.

jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!