Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Eddig összesen hány darab...

Ozmium42 kérdése:

Eddig összesen hány darab pedofil pap botrányról tudunk?

Figyelt kérdés
Egye fene, számoljuk hozzá a pedofil-gyanús ügyeket is. Azért teszem fel ezt a kérdést a valláskritika rovatba, mert a kérdés szakértői valószínűleg itt vannak. Válaszként számokat akarok, és nem filozófiai magaslatokba emelkedni! Ha sikerül a válaszokat osztani, szorozni, súlyozott átlagolni és differenciálni, akkor lesz egy másik kérdésem. Ahhoz kell.
2011. máj. 1. 20:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
20
2011. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
24%
Ha ennyire unatkozol miért nem számolod meg magad?
2011. máj. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert nem érdekel különösebben... de mivel lépten nyomon mindenki ezzel takarózik, gondoltam rákérdezek. Nem én hozom fel újra, meg újra, meg újra, meg újra.... de ha már oly nagy jelentőségű, kíváncsi vagyok, hány darab esetről van szó. Ha megmondod, hol lehet utána nézni, szívesen megteszem. Az értelmetlen trollkodástól pedig kímélj meg! A kérdésem egyértelmű volt!
2011. máj. 1. 21:22
 4/25 anonim ***** válasza:
43%
Mondom, hogy 20!!!
2011. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Felfogtam elsőre is hallod???!!!

Az előző hozzászólás nem neked szólt!

Várom a további válaszokat, amik megerősítik vagy cáfolják a 20-at. Ne vicceljük el, ez komoly kérdés.

2011. máj. 2. 00:57
 6/25 anonim ***** válasza:
32%
Ne felejtsük ki a rabbikat se!
2011. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A kérdés nem a rabbikra vonatkozott! De azért jó lenne, ha úgy pörögnének a válaszok, mint ahányszor olvasom ezt az adu ász érvet. Hol vannak a nagyokosok?
2011. máj. 2. 14:44
 8/25 anonim ***** válasza:
47%
Én az Egri Egyházmegyében élek, ami ugye Borsod, Heves és Jász-Nagykun-Szolnok megyét foglalja magába. Én elég sok papot ismerek, sőt még a papokról szóló "pletykákat" is, pl. hogy ez és ez a pap viszonyt folytatott egy nővel, és született is egy gyerek, vagy ez a pap összeveszett ezzel a pappal stb. Sokféle durva esetről hallottam már, de pedofil esetről még egyszer sem. Én csak a tévéből hallottam, de személyes forrásokból nem!!
2011. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Ajjj... -.-'


SZÁMOKAT!

2011. máj. 2. 15:35
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyről sem tudok.

A válaszom tehát:

0

2011. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!