Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a TB botrányró...

Mi a véleményed a TB botrányról az orvosi visszaélésekről?

Figyelt kérdés
Ez azért már felháborító, hogy így szerezzenek maguknak pénzt az orvosok! Én eddig se adtam volna hálapénzt az orvosoknak, mivel fizetem a TB-t, mire fel fizessek neki külön? Pláne ezek után, hogy még vissza is élnek mások adataival! Én akkor voltam kórházban,mikor megszülettem, és ezek után megnézem,nem kezeltek-e vmivel a hátma mögött..
2010. nov. 9. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Pedig az orvosok nincsenek annyira rosszul fizetve,hogy csaláshoz kellene folyamodniuk.Ráadásul az ilyen fajta csalás hátrány a betegnek is,mivel egy másik orvos majd az odacsalt betegséget is figyelembe veszi és szépen félrekezelheti a beteget.

Csak kérdés,hogy a beteg ennek hogy tud utána járni.Legfeljebb,ha szerencséje van,észre veszi a csalást...

2010. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%
nem tudom honnan veszed, hogy az orvosok nincsenek annyira rosszul fizetve, mert de nagyon rosszul vannak fizetve. amúgy pedig lehet nyugodtan lepontozni, de az hogy 2-3 orvos ilyen, az magán az emberen múlik, becsületes orvosok százait ismerem, akikben fel sem merül hogy elfogadjanak hálapénzt. amúgy minden szakmában vannak még durvább és gyakoribb csalások és pénzszerzések, de mégis csak az orvosoknál fújják fel és van benne a híradóban. most volt 2-3 ilyen eset és ez leírta az emberek szemében az egész orvos társadalmat és akik benne voltak ezekben a csalásokban börtönben vannak, ki vannak rúgva stb. nem mondom hogy nem érdemlik meg, de akkor a politikusok pl miért ússzák meg?
2010. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Na,gondoltam,hogy egyből jön egy "okos"aki beleköt ,hogy abba,amit az orvosok fizetéséről írtam.Én sok orvost ismerek,egyiknek szebb háza,kocsija van,mint a másiknak.Semmiben nem szenvednek hiányt.Ennyire azért csak telik a rossz fizetésükből,na meg a hálapénzből ami még hozzájön.Ezt nem rosszindulatból mondom,mert egy jó orvos megérdemli,csak tárgyilagosan tekintek a kérdésre.

Másrészt azért fújják fel az orvosok által elkövetett csalásokat,mert ők ezáltal a beteg egészségével is játszhatnak.

A politikusokat is szidják éppen elegen a csalásaik miatt!

2010. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

A kérdésre válaszolva:

Visszataszító jelenségnek tartom.

2010. nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

9:53, 10.48

Egyetértek! A jobb orvosok nem szűkölködnek pénzzel.Nálunk luxus autóval járnak,szóval van mit a tejbe aprítani.

2010. nov. 9. 11:28
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
most meg kéne lepődnöm ilyenen? ebben a moslék országban?
2010. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem hagynád hogy a média manipulásának legyél áldozata akkor talán lenne saját véleményed!Besz..ás hogy sokan bambulnak a Tv-előtt és hallanak valamit ami vagy igaz vagy nem és máris megvannak győzve mert "láttam a tv-be"!!

Ez olyan mintha azt a hirt hogy pesten két kabátot elloptak egy boltban úgy értelmeznéd hogy pesten csak kabáttolvajok élnek !!Ugye ez noncensz??

Arról meg nem is beszélve hogy egy korház gazdasági részét nem is orvos irányitja!!

Miért az orvosokat okolják akkor?

A nagy igyekezetben hogy a Tv meg a többi hírharang megéljen olyan abszurd hireket és olyan tisztességtelenül kreálnak hogy az már a szakmai prostituálódással azonos!!

2010. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

uccsó

úgy látszik te vagy az egyetlen,aki erről nem tudott? mielőtt a tv-be leadták volna is folyamatosan csinálták,ezt egy kórházi dolgozó mondta!! jobb lenne ha kicsit tájékozodtabb lennél,mielőtt bárkit is leszólsz!! olvass újságot vagy nézz tévét,ajánlom!!

2010. nov. 10. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Miről nem tudtam???Lehet nem észrevenni mikor a csapból is az folyik??Olvasd és értelmezd ami irtam és akkor nem sértésnek veszed amit irtam!!

NEM AZ ORVOS DOLGA HOGY A MŰKÖDTETÉSRE A PÉNZT ELŐTEREMTSE ÉS NEM ŐK HANEM A GAZDASÁGI RÉSZ VOLT A HUNYÓ!!

Ha meg neked az orvosokkal van bajod--dehát miért lenne ha csak születedkor találkoztatok--akkor ne keverj itt!!

2010. nov. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%

"Egyetértek! A jobb orvosok nem szűkölködnek pénzzel.Nálunk luxus autóval járnak,szóval van mit a tejbe aprítani."

Hát kedves Kérdésföltevő te egy k...a irigy emberke lehetsz!

Miért a "jobb"orvosok szép autóját irigyled és miért nem mondjuk a striciét akinek még szebb van??Vagy a lesötétitett BMV bunkovágenekről ne is szóljak ahol még nem is sejted néha ki ül benne!!Azért mert azt nem mutogatják a Tv-ben!!(egyetlen infoforrásod talán??)

A jobb és még a nem menő orvosok is annyit dolgoznak hogy még így sincsenek rendesen megfizetve.Ha lenne néhány orvos ismerősöd --a szavaid arra mutatnak hogy egy sincs --akkor biztosan visszafogottabban és árnyaltabban fogalmaznál!!Ha futná a képességeidből!!

2010. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!