Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Aki utálja a Zsidókat, az...

Aki utálja a Zsidókat, az utálja Jézus-t is?

Figyelt kérdés

Ő is zsidó volt.Akkor őt is utálja az aki a zsídókat utálja?


Normális Válaszokat kérnék!!!


2011. máj. 5. 18:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ezen én is gondolkoztam már. De én nem utálom a zsidókat. De aki igen leírná mit ártottak neki mert tényleg nem értem. A cigányozást se szeretem de azt legalább értem valamilyen szinten mert sajnos tényleg sok van aki lop. De a zsidók tök normális emberek
2011. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bányai Károly ***** válasza:
52%

Jézus csak félig volt zsidó. Illetve az sem biztos, mert Mária származása nem követhető vissza messzire.


Amúgy meg nincs jelentősége. Akik ma Magyarországon a zsidókat utálják azok legtöbbje nem a zsidó népet utálja, hanem Izrael állam és a "kapitalista-zsidó tőke" -ahogy nevezik- tevékenységét.

2011. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Lukács evangéliumában le van írva Mária nemzetségtáblázata, így ő is zsidó volt.
2011. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Igen az előzőnek igaza van, mivel nem hinném, hogy pont a szomszédokat fogják utálni. Engem igazából csak az idegesít, hogy kapják a pénzt azok a zsidók, akiknek a nagyapjuk volt táborban. Azok miért kapják a pénzt?
2011. máj. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Bányai Károly ***** válasza:

Lukács evangéliumában le van írva Mária nemzetségtáblázata, így ő is zsidó volt.


Mindig tanul az ember. Akkor Jézus valóban félig zsidó.

2011. máj. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Bányai Károly ***** válasza:
Hát, aki megnyer egy háborút az hadisarcot vet ki a legyőzöttekre. Ők megnyerték. Mi a vesztesek között voltunk, fizetjük a sarcot. A köntös persze az, hogy kárpótlás, meg bla. bla.
2011. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Jézus zsidó volt. Méghozzá Júda nemzetségéből származott. Az a kérdésedre a válaszom,hogy aki gyűlöli a zsidókat,az gyűlöli Jézus Krisztust is,mivel csak az szereti Jézust,aki megtartja az Ő parancsait. Többek között azt is,hogy szeresd embertársadat,úgy mint önmagadat,sőt aki nagyobb igazságosságra vágyik a farizeusokénál,annak azt parancsolta Jézus hogy szeresse még az ellenségeit is,és imádkozzon azokért,akik zaklatják vagy üldözik. Üdv. egy keresztény.
2011. máj. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

re ma 19:30Bányai Károly

a hír igaz, majdnem, (akár a a TASSZ jelentése)

mert nem a Lk-ban, hanem a Máté-ban, és nem Mária, hanem József származása: Ábrahám-tól

(aki utál akár EGY embert, az nem követi Jézust, aki az élő Isten Fia, és teljesen mindegy, a származása, mert a megtestesült Isten.)

2011. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
és lukácséban le van írva Máriáé is...
2011. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
és hol? :))))))))))))))))))))))
2011. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!