Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a zsidókat?

Miért nem szeretik a zsidókat?

Figyelt kérdés
Miért rosszak?
2011. aug. 27. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Mert azt hiszik, hogy ők a "kiválasztott nép", és ennek megfelelően viselkednek.
2011. aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

14:27

Talán ha mindenki így viselkedne, akkor lenne akkora önbizalma minden egyes embernek, hogy ne legyen alkoholista vagy csöves, hanem cselekedjen valamit az élete előrehaladásának érdekében.

Bárcsak én is olyan szinte beképzelt lehetnék, mint ők, de csak részlegesen tudok.

2011. aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem szimpla irigység miatt. Jól bánnak a pénzzel, az meg a világ törvénye, hogy akié a pénz, azé a hatalom. Fikázás helyett szerintem tanulni kéne (kellett volna) tőlük. Pontozzatok le, ha igazam van!
2011. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

"Mert azt hiszik, hogy ők a "kiválasztott nép", és ennek megfelelően viselkednek."


Tudd, mi a fura? Hogy azok, akik ilyen alapon utálják a zsidókat, többnyire meg vannak győződve arról, hogy a magyarok 50 ezer éve itt élnek a Kárpát-medencében, a magyarok a sumérok leszármazottai, a Szíriuszról származunk, a mi nyelvünk a világ legősibb nyelve, mi tanítottuk Európát késsel-villával enni, meg nadrágban járni. Hogy is van ez?

2011. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kereskedelmi csatornák összese, a filmes - produkciós cégek, ezek a bevásárlóközpontok, a bróker cégek stb. ha nem is mind, de óriási hányaduk (köztudottan*) zsidó kézben van.


*Most lehet veszekedni, hogy ez nem így van, hogy csak én hasra-ütés-szerűen találtam ki, de akkor nézz után és meglátod, hogy bizony így van!


Azért nem közkedveltek, mert gazdagok (ügyesek!) és (mint általában minden gazdag) lenézik és lekezelik az alattuk levőket.

2011. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!