Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Mennyi igaz abból, hogy XVI....

Mennyi igaz abból, hogy XVI. Benedek pápát belekényszerítették a Hitlerjugendbe, és nem magától lépett be?

Figyelt kérdés
2007. jún. 29. 16:27
 1/5 anonim válasza:
100%
A belépés Németországban közel olyan volt, mint nálunk az, hogy valaki belép-e az úttörő mozgalomba... sajnos az ő korosztályában nagyon sokan léptek be úgy, hogy végig sem gondolták...(még gyerekek voltak).. így elképzelhető, hogy tényleg nem önszántából lépett be...
2007. júl. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
szerintem őt kellene megkérdezni. Egy biztos: hazudni nem fog. Különben is, én is voltam kisdobos, meg úttörő, és nem szégyenlem. Szerintem nagyon jó közösségépítő volt. Ja és nem vagyok kommunistapárti. De abban az időben nem azon gondolkodtunk, hogy melyik drogot szedjem be, hanem, hogy milyen játékokat találjunk ki és hova menjünk együtt (az örs) túrázni.
2007. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
minden pap álszent bort iszik és vizet prédikál
2008. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
58%

Semmi... ment az magától...

De ha már egy náciból is lehet pápa, akkor megyek már én is...

2008. márc. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13%
De nem volt kötelessége ezt megtenni. Mondhatott volna rá nemet. Nekem nem azzal van a bajom h tag volt, ez annyira nem hat meg. Csak az, hogy utána pápa lett és arról prédikál h szeressek mindenkit. Senki nem látja a visszásságokat az egyházba?? Naggyából csak az van benne
2010. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!