Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Hinnétek-e egy olyannak aki...

Hinnétek-e egy olyannak aki meghalt (mondjuk 1-2napig), de valamilyen módón visszatért a halálból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 12:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem Jézusra gondoltam a kérdés feltevésénél, hanem egy ismerősre, rokonra. Átfutott ez a gondolat , habár lehetetlen.

Viszont nemrég olvastam a hírekben hogy valaki meghalt és a saját temetésén feléledt néhány percre ,de "annyira megijedt a saját temetésétől" hogy egy újabb rohamba végleg meghalt. -Én sem tudom ezt mennyire hihető, de a tény hogy ezt olvastam a hírekbe. -Ezért jött fel a gondolat hogy ha egy ilyesmi megtörténne és a halott elkezdene beszélni akkor hinnél-e neki?

2011. júl. 14. 13:12
 12/21 anonim ***** válasza:
Akkor nem volt halott, csak a halottkém nem tudott életfunkciókat megállapítani.
2011. júl. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha valóban így lenne akkor sem élné túl, ugyan is mindenkit fel boncolnak.
2011. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De tegyük fel hogy nem éli tul , és visszatér az életbe akkor?
2011. júl. 14. 13:44
 15/21 anonim ***** válasza:
De miért a valláskritika rovatban tetted fel a kérdést, ha állításod szerint nem Jézusra gondoltál?
2011. júl. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Mert a halott gondolom beszélne a túlvilágról.


A kötekedő bejegyzésektől óvjatok meg!


Válaszokat várok, nem kritizálást.

2011. júl. 14. 14:36
 17/21 anonim ***** válasza:

Jézus azt mondta a tanítványainak, hogy


"betegeket gyógyítsatok, leprásokat tisztítsatok, halottakat támasszatok, démonokat űzzetek".


Bár Jézus földi élete alatt nem támasztottak fel halottakat a tanítványai (legalábbis nem tudunk róla), viszont később a Biblia szerint igen. És a napjainkban is vannak ilyenre példák:


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=1IwsgPf5KAk


Persze nem muszáj ezeket elhinni.


Üdv.

2011. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Vree ***** válasza:

"Viszont nemrég olvastam a hírekben hogy valaki meghalt és a saját temetésén feléledt néhány percre ,de "annyira megijedt a saját temetésétől" hogy egy újabb rohamba végleg meghalt."


Én nem hiszem hogy ez valódi feltámadás volt, csak egy post-mortem roham. Nem ritka hogy egy holttest még mozog vagy hangokat ad, ami megijesztheti a rokonokat.

2011. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Vree ***** válasza:
Hogy hinnék-e annak aki visszajön a tetszhalálból és azt állítja hog Szent Péterrel parolázott, szerintem nem. Kétlem hogy ilyesmire sor kerülhet mielőtt az ember valóban meghalt.
2011. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A valamilyen módon visszatért a halálból szellem is lehet. :)

De ha testben, ha szellemként térne vissza, én halálra ijednék, és elbujdokolnék.

2011. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!